Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oczy przy ziemi (Eyes on the Ground) | Operacje priorytetowe poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Ukończenie zadania Poznaj ruch oporu [Voeld: Siedziba ruchu oporu].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Oczy przy ziemi. Quest ten domyślnie traktowany jest jako operacja priorytetowa (zadanie głównego wątku fabularnego) gry Mass Effect Andromeda. Jeśli jednak w ramach przechodzenia głównej fabuły podejmiesz się najpierw misji na Havarl (Pomoc naukowcom z Havarl) to zostanie on przeniesiony do kategorii "Zadania w Helejosie" dziennika. Stanie się on w rezultacie pobocznym questem, przy czym nadal będziesz się mógł nim zająć i w taki sam sposób go ukończyć.

Opisywany quest jest związany z odwiedzeniem placówki badawczej Hjara na planecie Voeld. Pozwoli ci to dowiedzieć się więcej na temat angarów, którzy porwani zostali przez kettów i wyruszyć im na ratunek (będzie to już częścią kolejnego questu).

Udaj się do Hjary

Stacja badawcza Hjara - Oczy przy ziemi (Eyes on the Ground) | Operacje priorytetowe - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Stacja badawcza Hjara

Dotrzyj do stacji przesyłowej, która pozwoli ci przyzwać Nomada. Dodatkowo możesz zapoznać się z raportem SAM-a na temat planety i jej głównych "atrakcji". Po zajęciu miejsca na pokładzie Nomada możesz podążać oświetloną ścieżką (po drodze możesz pomóc angarom w odparciu ataku grupy Porzuconych) lub zjechać po stromym zboczu góry (nie musisz obawiać się nagłego zniszczenia maszyny). Stacja badawcza Hjara znajduje się na daleko na wschód od miejsca startu, w centralnej części planety.

Porozmawiaj ze Skeotem

Po osiągnięciu celu podróży wysiądź z maszyny i odszukaj Skeota. Dowiesz się od niego więcej o porwanej grupie angarów i będziesz mógł potwierdzić chęć wyruszenia im na ratunek. Otrzymasz namiary na obóz gdzie są oni przetrzymywani.

Uwaga - W Hjarze możesz też odblokować co najmniej jeden inny poboczny quest oraz odnaleźć cenne zapasy.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy, odblokowanie zadania Na ratunek.