Mass Effect Andromeda: Liam Kosta Wycieczka po Ai
Aktualizacja:
Odblokowanie: Porozmawianie z Liamem [Tempest].
Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Liam Kosta: Wycieczka po Ai. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Liama i otrzymasz go dzięki spotkaniu się z nim na Tempeście po tym jak uratujesz Moshae Sjefę w głównym queście Ścieżka nadziei. Opisywane zadanie będzie dotyczyło złożenia krótkiej wizyty na planecie Aya i spotkania się na niej w lokalnym barze z Liamem.
- Odblokowanie zadania
- Porozmawiaj z Liamem w tavetaan na Ai
- Przeskanuj towar wrogiego handlarza
- Porozmawiaj z Liamem w tavetaan
Odblokowanie zadania
Po tym jak dostatecznie awansujesz w głównym zadaniu Ścieżka nadziei (uratowanie Moshae Sjefy z rąk Kardynał kettów) możesz spotkać się z Liamem na pokładzie statku Tempest. Zaproponuje on wspólną "wycieczkę" po planecie Aya (a konkretnie po jej nowo odblokowanych obszarach) i obieca wyjawić więcej szczegółów na miejscu.
Porozmawiaj z Liamem w tavetaan na Ai

Liam przebywa w barze w lokacji Tavetaan. Udaj się tam żeby z nim porozmawiać (przy barze stoi też Nakmor Drack, ale z nim nie musisz akurat odbywać rozmowy). W trakcie spotkania poproszony zostaniesz przez Liama o zeskanowanie stoisk jednego z wrogich handlarzy.
Przeskanuj towar wrogiego handlarza
Skieruj się na targ i podejmij próbę zeskanowania rzeczy sprzedawanych przez Xaana Ingila, który odmawia oferowania na sprzedaż swoich towarów nowym przybyszom. Samo skanowanie nie przebiegnie dokładnie z planem, ale quest mimo wszystko zostanie zaktualizowany.
Porozmawiaj z Liamem w tavetaan
Powróć do Liama żeby ponownie się z nim spotkać (w trakcie spotkania możesz być bardziej lub mniej wyrozumiały w stosunku do Liama). Rozmowa ze wspomnianym towarzyszem zakończy ten krótki quest.
Nagrody za ukończenie zadania: XP.
Komentarze czytelników
man of kin Legionista
Pytanie
Co robią wyzwalacze pamięci na planetach na których Alec Nawet nie przyleciał? Bo umarł na tej pierwszej planecie
Zeus88 Chorąży
Owszem, ta walka była bardzo ciężka i długa i sam nie wiem jak mi sie udało ją wygrac za pierwszym razem. Po tej misji wywnioskowałem, że Andromeda jest specyficzna i miło się gra, gdy nie jesteś na strzała jak w innych grach na niskich levelach. Bo co to za frajda, gdy Cie ghul walnie raz albo łupieżca ma Cie na hita.
zanonimizowany1243598 Centurion
Gra naprawdę wciąga mimo to nadal po 2 latach zdarzają się bugi i jednak grafika gorsza niż wiedźmin szczególnie na modach robię główne misje poboczne i fabularne zapraszam https://www.youtube.com/watch?v=69uFFNUYrVE
Bentiago Junior
Dzień dobry.
Przygodę z Mass Effekt: Andromeda rozpocząłem dwa tygodnie temu. Pomimo upływu czasu od daty premiery pewne błędy nie zostały usunięte. Co zaobserwowałem dotychczas:
1. Na planecie Voeld nie można przejść questu "Oświecenie". Pomimo podświetlenia postaci Astry nie można z nią porozmawiać.
2. Nie pojawia się znacznik questu odnośnie zadania "Reformacja" Voeld, po odnalezieniu kapłanki w siedzibie ruchu oporu, przyjęciu od niej błogosławieństwa oraz uzyskaniu informacji o samobójczych misjach, na mapie nie pojawia się lokalizacja "Poszukiwaczy chwały". Pozdrawiam.
Wierzbik995 Junior
Witam,
mam problem w zadaniu w którym należy odnaleźć transponder Peryfony, a mianowicie po zeskanowaniu go nie mogę w żaden sposób go użyć. Podświetla się jako aktywne zadanie z pomarańczowym znacznikiem misji. Gra była włączana i wyłączana, również wykonałem inne misje w tym czasie jednak problem nie zniknął. Ktoś już może tak miał? Przejdzie samo czy zadanie już przepadło? A jeżeli przepadło to czy będzie miało silny wpływ na zakończenie?
danima97 Junior
Hejka, swoją przygodę z Mass Effect zaczęłam parę miesięcy temu i mam pewien problem (choć podejrzewam, że jest to jakiś błąd gry). Otóż po założeniu placówki na Kadarze, gdy próbuję przejść do doków (lub nawet przejść na Temptesta z Nomada), gra pokazuje mi okno ładowania (jakby się normalnie ładowało), ale nigdzie dalej nie przechodzi, jakby coś się zacięło. Niby odczekuję dłuższą chwilę, lecz nic się nie zmienia. Ktoś też tak miał?
konradg Junior
WITAM JA W KWESTIO ONLINE CZY DA SIE ULEPSZYC POSTACIE TAM NA MAKSA BO DO 20 POZIOMU SIE DA ULEPSZAC A POTEM PRZEZ KARTY ALE PO 11 POZIOMIE NA KARTACH JUZ SIE NIE ULEPSZA A MOZE I TAK TYLKO MAM PECHA I TAK MI WYCHODZI TEGO NIE WIEM??
Zabrania się kopiowanie jakichkolwiek obrazków, tekstów lub informacji zawartych na tej stronie. Strona nie jest powiązana i/lub wspierana przez twórców ani wydawców. Wszystkie loga i obrazki są objęte prawami autorskimi należącymi do ich twórców.
Copyright © 2000 - 2025 Webedia Polska SA wszelkie prawa zastrzeżone.
