Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prawda czy fałsz | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Ari Vesjek'em [Voeld: Techiix].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Zaginiony zwiadowca. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć w trakcie pobytu na planecie Voeld. Zadanie to dotyczy zbadania bazy danych kettów na prośbę jednego z angarskich badaczy. Konieczne będzie w rezultacie odwiedzenie centrum operacyjnego kettów.

Odblokowanie zadania

Ari Vesjek przebywa w lokacji Techiix - Prawda czy fałsz | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Ari Vesjek przebywa w lokacji Techiix

Quest ten możesz odblokować po dotarciu do lokacji Techiix na planecie Voeld. Możesz tu spotkać się z angarskim badaczem Ari Vesjek'em. Poprosi on głównego bohatera o wybranie się do centrum operacyjnego kettów i o pozyskanie informacji na temat przebiegu pierwszego spotkania angarów z kettami.

Przeszukaj bazę danych kettów

Baza danych kettów - Prawda czy fałsz | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Baza danych kettów

Zadanie to będziesz mógł kontynuować dopiero po tym jak zaatakujesz główną bazę kettów na Voeld w ramach pobocznego questu Wyrwać serce. Po dotarciu do bazy i wstępnym oczyszczeniu jej z sił wroga odszukaj terminal bazy danych. Włam się do niego.

Wyłącz matrycę bezpieczeństwa

Matryca bezpieczeństwa jest w północno-zachodniej części bazy kettów - Prawda czy fałsz | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Matryca bezpieczeństwa jest w północno-zachodniej części bazy kettów. Po dotarciu do niej zajmij się sprawdzeniem okolicy w poszukiwaniu jej słabych elementów. Musisz konkretnie z pomocą skanera zlokalizować trzy krytyczne podsystemy (Critical Subsystem) i jeden z nich pokazuje dołączony obrazek (wszystkie trzy maszyny ustawione są blisko siebie). Sabotuj każde z tych urządzeń (podchodź do nich i przytrzymuj klawisz interakcji).

Wydobądź dane z konsoli

Nowa konsola jest zlokalizowana w południowo-wschodniej części bazy. Zhakuj ją żeby pozyskać przechowywane na niej dane historyczne. Możesz już powrócić do Ari Vesjeka żeby zakończyć ten quest. Podczas rozmowy z nim możesz zasugerować mu żeby dodał do zapisków historycznych prawdziwe lub sfałszowane fakty na temat pierwszego kontaktu z kettami.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.