Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Skąd brać kredyty w Mass Effect Andromeda? | FAQ poradnik Mass Effect: Andromeda

Pamiętaj, by regularnie sprzedawać Złom (Salvage) by zyskać spore ilości Kredytów. - Skąd brać kredyty w Mass Effect Andromeda? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Pamiętaj, by regularnie sprzedawać Złom (Salvage) by zyskać spore ilości Kredytów.

Gracz rozpoczyna swoją przygodę w Mass Effect Andromeda z pustym portfelem, a przez pierwsze godziny rozgrywki Kredyty ciuła się powoli. Gdy w końcu powrócisz do jakiegoś handlarza, który dysponuje porządnym sprzętem, z przerażeniem odkryjesz, iż mimo wielogodzinnego zbierania wszystkiego, co wpadnie ci w ręce i tak nie stać cię na zbyt wiele. Warto przy tym wiedzieć, co można sprzedać, by zyskać pokaźny zastrzyk gotówki.

W grze Kredyty pozyskiwać można z kilku źródeł. Są to:

  • Zadania. Wykonywanie zadań w głównej mierze nagradza cię punktami doświadczenia i pozwala zyskać punkty zdatności Andromedy / konkretnej planety, jednak czasami uda ci się w ten sposób zyskać także trochę gotówki.
  • Wysyłanie Grup Uderzeniowych (Strike Team) na misje. W przypadku, w którym Grupa Uderzeniowa wykona zadanie, otrzymasz jedną z kilku nagród, wśród których znaleźć może się skrzynia z określoną ilością Kredytów. Im trudniejsza misja (ranga - brązowa, srebrna, złota), tym lepsze nagrody i większa ilość Kredytów, które da się pozyskać.
  • Pozyskiwanie ich z porozrzucanych wszędzie kontenerów. Na każdej planecie znajdziesz ich dosłownie setki i o ile większość z nich zawiera na ogół śmieci, w części z nich da się znaleźć Kredyty, bądź przedmioty, które można spieniężyć. Warto więc odpowiednio badać odwiedzane budynki i rozglądać się podczas przemierzania bezkresów planet - za widocznym w oddali obiektem możesz znaleźć cenne skarby. Odblokowanie wojskowej kapsuły kriogenicznej Rekonesans (Reconnaissance) pozwoli odkryć na mapie ukryte składy obok stacji przesyłowych - znajdziesz tam kontenery wypełnione po brzegi bardzo cennymi przedmiotami, a nierzadko także Kredytami.
  • Sprzedaż Złomu (Salvage). Część z pozyskiwanych przez ciebie podczas przygód przedmiotów będzie należeć do kategorii Złom. Wszystko należące do tej grupy nie nadaje się do jakiekolwiek użytku, więc bez większych przeszkód można to spieniężyć u dowolnego kupca, zyskując nierzadko nawet tysiące Kredytów.

Dzięki tym sposobom po krótkim czasie będziesz w stanie zmagazynować dość Kredytów, by jakikolwiek zakup w sklepie nie był dla ciebie problemem.