Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Krótka piłka (Fastball) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Sposób odblokowania: Musisz zabić przeciwnika ciśniętym w jego stronę innym wrogiem w sumie 25 razy (tryb singleplayer).

Komentarz: Do rzucania przeciwnikami posłużą ci moce biotyczne.

Do trofeum potrzebne będą zdolności Przyciągania i Rzutu. - Krótka piłka (Fastball) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Do trofeum potrzebne będą zdolności Przyciągania i Rzutu.

Do zdobycia tego trofeum potrzebne będą dwie zdolności biotyczne - Przyciągnięcie (Pull) i Rzut (Throw). Zadanie jest stosunkowo proste - musisz złapać jednego wroga (pamiętaj, by nie był chroniony tarczą i/lub pancerzem, gdyż wtedy nie uda ci się go złapać), poczekać, aż przybliży się do ciebie, a następnie wycelować w innego przeciwnika i cisnąć w niego tym, którego trzymasz.

Złap wroga przy pomocy Przyciągnięcia i ciśnij nim w przeciwnika, a potem powtórz wszystko kilkadziesiąt razy... - Krótka piłka (Fastball) | Osiągnięcia Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Złap wroga przy pomocy Przyciągnięcia i ciśnij nim w przeciwnika, a potem powtórz wszystko kilkadziesiąt razy...

Jest jednak haczyk - wróg, którego trafisz, musi zginąć od trafienia, nie może przeżyć kolizji z innym przeciwnikiem. Całą czynność trzeba powtórzyć 25 razy, a przed wystrzeleniem przeciwnika w innego wroga warto jest uszczuplić trochę punkty zdrowia celu, by zginął on od uderzenia.

Poniżej znajdziesz film przedstawiający cały proces.