Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Noc na mieście | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Reyesa [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Noc na mieście. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda powiązanych z postacią Reyesa oraz Wyrzutków okupujących Port Kadara.

Uwaga - Quest ten pozwoli ci znacząco poprawić Twój "status" w temacie romansowania z Reyesem. Szukaj okazji do wybierania opcji dialogowych oznaczonych ikoną serca. W końcowej części questu będziesz mógł ponadto pocałować Reyesa oraz wyjawić, że ci na nim zależy.

Odblokowanie zadania

Przeczytaj e-maila od Reyesa - Noc na mieście | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Przeczytaj e-maila od Reyesa

Quest ten zostanie odblokowany w momencie otrzymania nowego e-maila od Reyesa. Powinno dojść do tego po powrocie na pokład statku Tempest po ukończeniu na Kadarze wszystkich początkowych pobocznych zadań powiązanych z założeniem placówki (bardziej szczegółowe informacje na ten temat są w opisie questu Kolonizacja Kadary).

Skontaktuj się z Reyesem

Pozostań na pokładzie Tempesta i udaj się do vidkonu żeby porozmawiać z Reyesem na odległość. Tym razem zaproszony zostaniesz do towarzyszenia Reyesowi na imprezie urządzonej przez Sloane.

Spotkaj się z Reyesem w siedzibie Wyrzutków

Powróć do Portu Kadara i udaj się na północ do biura Sloane. Zostaniesz zatrzymany przez ochroniarza, ale wkrótce zjawi się Reyes i wejdziecie razem na przyjęcie gdzie przywita was Keema Dohrgun.

Rozmawiaj z gośćmi

Trzy osoby, z którymi musisz porozmawiać, by awansować dalej w queście, to Kaetus, Keema Dohrgun i Sloane Kelly. W trakcie każdej z rozmów wybieraj dowolne opcje dialogowe, gdyż nie wpłyną one na dalszy przebieg questu. Oprócz tego możesz "odwiedzić" bar, ale jest to w pełni opcjonalny krok.

Znajdź Reyesa

Drzwi do bocznego pomieszczenia gdzie przebywa Reyes - Noc na mieście | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Drzwi do bocznego pomieszczenia gdzie przebywa Reyes

Opuść główne pomieszczenie i skieruj się do jednego z bocznych składzików. Spotkasz tam Reyesa zajętego przeszukiwaniem zapasów. W trakcie tego spotkania możesz odpalić specjalną akcję i namiętnie pocałować Reyesa w celu zmylenia strażnika. Quest zakończy się odnalezieniem przez Reyesa bardzo rzadkiego trunku i jego wspólną konsumpcją.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.