Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cora Harper: Fundament | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Cory [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Cora Harper: Fundament. To jeden z mniejszych pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Misja ta powiązana jest z Corą i z wyruszeniem wraz z nią na planetę Eos celem rozsypania nasion, które pozwolą na dalsze poprawienie warunków życia na planecie.

Uwaga - Jeśli jesteś w poważnym związku z innym członkiem drużyny (w momencie, w którym zadanie to powinno stać się dostępne) to wykonanie tego questu może okazać się niemożliwe.

Odblokowanie zadania

E-mail od Cory - Cora Harper: Fundament | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
E-mail od Cory

Przystąpienie do tego zadania powinno stać się możliwe jakiś czas po ukończeniu głównego zadania Polowanie na Archonta oraz misji lojalnościowej Cory - Cora Harper: Na granicy służby. Powinieneś otrzymać e-maila od Cory i po jego odczytaniu porozmawiaj z nią na pokładzie Tempesta. Otrzymasz zaproszenie do spotkania się z nią na Eosie.

Udaj się na Eos z Corą

Dotrzyj w pobliże zbiornika wodnego na Eosie - Cora Harper: Fundament | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dotrzyj w pobliże zbiornika wodnego na Eosie

Zalicz przelot na planetę Eos i podczas opuszczania pokładu Tempesta zadbaj o to żeby zabrać Corę ze sobą. Planowane miejsce spotkania to duży zbiornik wodny znajdujący się w pobliżu Lokalizacji 1: Obietnica (bazy, w której na początku gry rozpoczynałeś eksplorację Eosa). Po dotarciu na miejsce przytrzymaj przycisk interakcji żeby załączyć scenkę z udziałem Cory. Jej wyświetlenie zakończy to mini-zadania.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.