Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

5 porad związanych z romansowaniem | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Z poprzedniego rozdziału ("Z kim można romansować?") dowiedzieć można się, z którymi postaciami w grze można romansować, zarówno podczas rozgrywki Scottem jak i Sarą Ryder. W tym rozdziale znajdziesz kilka rad, które pomogą ci doprowadzić romanse do sceny kulminacyjnej, czyli, po prostu, do łóżka. Mianowicie:

  • Romansować możesz ze wszystkimi postaciami jednocześnie. W Mass Effect Andromeda nie ma miejsc, w których, na przykład, kłóci się kilka postaci i musisz zdecydować, za którą się opowiesz, odcinając sobie możliwość flirtowania z innymi. Możesz ciągnąć romans z każdą dostępną dla głównego bohatera postacią.
  • Pamiętaj jednak, iż przed dotarciem do "sceny łóżkowej" będzie trzeba zdecydować się na poważny związek z interesującą cię postacią. Gdy tego dokonasz, odetniesz sobie dostęp do innych postaci - nie będzie można już dalej pociągnąć związków z nimi. Jeśli interesuje cię kilka postaci, zapisz stan gry przed "zaangażowaniem się", a następnie wczytaj go, by wybrać inną postać. W poradniku znajdziesz, rzecz jasna, informacje, kiedy ten moment następuje dla każdej z postaci.
  • Zasada romansowania w grze jest dość prosta - musisz przynajmniej 3 razy flirtować z postacią, z którą chcesz dojść do sceny łóżkowej. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to na każdym kroku, lecz to jest to absolutne minimum, które jest wymagane. Opcja dialogowa powiązana z romansowaniem oznaczona jest ikonką "serca" - ciężko jest więc ją przegapić.
  • Nie zapomnij też o tym, iż musisz wykonać wszystkie zadania lojalnościowe dla każdej z postaci, na których ci zależy. Nie przejmuj się jednak, gdyż ich opis znajdziesz w rozdziale "Sojusznicy i związki"
  • Pamiętaj, by regularnie rozmawiać z postaciami, z którymi chcesz romansować - na ogół można z nimi flirtować po ukończeniu jednej z głównych misji, bądź dotarcia do kluczowego dla nich fragmentu. Nie zapomnij też czytać wszystkich maili od nich - często zapoczątkowują one zadania lojalnościowe, bądź pozwolą ci porozmawiać z postacią.

Uwaga - w rozdziałach poświęconych romansowaniu z konkretnymi postaciami znajdziesz informacje o ich zadaniach lojalnościowych, a także miejscu, w którym możesz zaangażować się w związek, blokując tym samym opcje romansowania z pozostałymi postaciami.