Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kolonizując Voeld | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Ukończenie zadania Poznaj ruch oporu [Voeld].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Zapomniane gwiazdy. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć podczas pobytu na planecie Voeld. Quest ten dotyczy założenia placówki Inicjatywy Andromeda na Voeld i stanie się to możliwe po dostatecznym zwiększeniu poziomu zdatności lodowej planety.

Znajdź miejsce na placówkę

Optymalne miejsce do założenia placówki jest zaznaczone na mapie Voeld i jest to południowa część mapy - lokację tę prezentuje powyższy obrazek - Kolonizując Voeld | Voeld | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Optymalne miejsce do założenia placówki jest zaznaczone na mapie Voeld i jest to południowa część mapy - lokację tę prezentuje powyższy obrazek. Gra nie pozwoli ci wybudować w tym miejscu nowego posterunku dopóki nie podwyższysz poziomu zdatności na Voeld do co najmniej 40 procent. Rozwiązaniem tego problemu jest zaliczenie innego pobocznego questu - Odtwarzanie świata. Zadanie to jest związane ze złożeniem wizyty w krypcie Porzuconych na Voeld. Wykonanie go podniesie poziom zdatności dokładnie o 40 procent i przy okazji otrzymasz informację o nieznacznym poprawieniu się warunków atmosferycznych na Voeld.

Po założeniu nowego posterunku wysłuchaj rozmowy z doktor Addison. W nagrodę za zaliczenie tego zadania poziom zdatności na Voeld podniesie się o kolejnych 20 procent.

Uwaga - Zbadaj nowo odblokowaną placówkę, bo możesz odebrać w tym miejscu ważny poboczny quest Zaginiony zespół badawczy. Będzie on dotyczył stoczenia pojedynku na Voeld z nowym Architektem Porzuconych (ogromnym robotem, który być może jest ci już znany ze starcia na Eosie).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.