Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sprawa personalna | Eos | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Odnalezienie datapada w punkcie zbiórki [Eos].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Sprawa personalna. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz zająć się nim w dowolnym momencie podczas pobytu na powierzchni planety Eos. W ramach tego questu musisz dotrzeć do trudno dostępnego punktu zbiórki i następnie złożyć wizytę na Nexusie w celu zapewnienia głównej inżynier Grace Lito nowego przydziału.

Odblokowanie zadania

1 - Sprawa personalna | Eos | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Znacznik tego questu znajduje się w niewielkiej odległości od Lokalizacji 1 na Eosie, czyli bazy, w której rozpoczynałeś eksplorację tej planety w zadaniu Lepsze początki - Sprawa personalna | Eos | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Znacznik tego questu znajduje się w niewielkiej odległości od Lokalizacji 1 na Eosie, czyli bazy, w której rozpoczynałeś eksplorację tej planety w zadaniu Lepsze początki. Jest on pokazany na obrazku 1. Możesz tam dotrzeć wyłącznie Nomadem, przy czym jest to utrudnione z uwagi na stromy podjazd. Użyj napędu 6x6 i dodatkowo pomóż sobie dopalaczem. Po znalezieniu się na wzniesieniu wysiądź z pojazdu i zlokalizuj pokazany na obrazku 2 datapad.

Porozmawiaj z Addison i asystentem, żeby dać Lito przydział

Powróć do Nexusa po tym jak przyczynisz się do założenia placówki na Eosie w głównym queście Lepsze początki. Skorzystaj z kolejki i przenieś się do lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Musisz się tu spotkać najpierw z Addison i następnie z jej asystentem Vladimirem Brecką. Ważniejsze jest to drugie spotkanie. Porusz temat wybudzenia kogoś z hibernacji i jako kandydatkę wskaż główną inżynier Grace Lito.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.