Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zresetować wydane punkty umiejętności? poradnik Mass Effect: Andromeda

Dzięki temu, można ponownie rozdysponować wszystkie punkty umiejętności! - Jak zresetować wydane punkty umiejętności? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dzięki temu, można ponownie rozdysponować wszystkie punkty umiejętności!

Podczas gry będziesz akumulować coraz większą ilość punktów umiejętności i odblokowywać kolejne zdolności bohatera. Jednakże, przyjdzie zapewne taki moment, w którym zechcesz przywrócić zainwestowane wcześniej punkty, by móc rozdysponować je na nowo, tym razem już z konkretną wizją na rozwój bohatera. Jak tego dokonać?

Terminal służący do resetowania punktów umiejętności. - Jak zresetować wydane punkty umiejętności? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Terminal służący do resetowania punktów umiejętności.

Wystarczy tylko udać się na pokład statku Tempest. Gdy już tam będziesz, zejdź na niższe piętro - można dostać się tam podążając na północ bądź na południe od centralnego miejsca statku (gdzie dostępny jest komputer z badaniami i wysyłaniem Grup Uderzeniowych), a następnie zeskakując przez barierkę, bądź po prostu schodząc na dół po drabinie. Teraz należy skierować się do Med Bay, pomieszczenia znajdującego się przy wschodniej krawędzi, mniej więcej na środku dolnego piętra okrętu Tempest.

Zaznaczona na mapie lokalizacja stacji służącej do resetowania punktów umiejętności. - Jak zresetować wydane punkty umiejętności? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zaznaczona na mapie lokalizacja stacji służącej do resetowania punktów umiejętności.

Po wkroczeniu do środka, skręć w lewo i udaj się na wprost, by dojść do terminala służącego do resetowania umiejętności postaci (Respec Station). Gdy wejdziesz z nim w interakcję, do wyboru będzie lista, na której znajdziesz swoją własną postać, jak i całą dotychczasowo odblokowaną drużynę. Gdy wybierzesz którąś postać i potwierdzisz wybór, pobrana zostanie niewielka opłata, a punkty umiejętności postaci zostaną przywrócone i będzie można przydzielić je ponownie.

Decydując się na reset punktów umiejętności, pamiętaj o kilku rzeczach. Mianowicie:

  • Możesz resetować punkty umiejętności niezliczoną ilość razy - nie ma tutaj żadnego odgórnego limitu.
  • Pamiętaj, iż każde zresetowanie punktów umiejętności podnosi koszt kolejnej takiej operacji. Nie są to jakieś wygórowane ilości Kredytów, warto jednak o tym pamiętać.
  • Reset postaci usunie punkty umiejętności nawet z tych zdolności, które odblokowały się przy pomocy zadań (jak VI Porzuconych - Remnant VI), czy tych, z którymi startujesz na początku gry, po wyborze konkretnego profilu postaci.