Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Z kim można romansować? | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Możliwość romansowania to znak rozpoznawczy tak studia Bioware, jak i ich najbardziej rozpoznawanych dzisiaj marek - Dragon Age i Mass Effect. Najnowsza odsłona drugiej z nich, Andromeda, nie różni się znacząco w tej materii - do dyspozycji gracza oddano szereg postaci, z którymi, po wybraniu odpowiednich opcji dialogowych, można romansować.

Mass Effect Andromeda ułatwia znacząco romansowanie. - Z kim można romansować? | Romanse - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Mass Effect Andromeda ułatwia znacząco romansowanie.

W najnowszej odsłonie serii sprawa jest o tyle ułatwiona, iż przy każdej opcji dialogowej powiązanej z romansowaniem znajduje się ikonka "serduszka" - sygnalizuje to, iż nasza postać będzie próbowała "podbić" do swojego rozmówcy. Jak nietrudno się domyślić, nie wystarczy krótka wymiana zdań, by druga osoba zaczęła pałać do bohatera/bohaterki uczuciem, a sprawę komplikuje fakt, iż nie wszystkie możliwości dostępne są dla danej płci kierowanej przez gracza postaci.

W grze dostępne są trzy "grupy" postaci, z którymi można romansować. Są to:

  • Postacie biseksualne - z nimi romansować można zarówno podczas gry męską, jak i żeńską wersją protagonisty. Do tej grupy należą Vetra i Peebee.
  • Postacie, z którymi romansować może Scott Ryder, czyli główny bohater gry: Cora, Gil i Doctor Charlie.
  • Postacie, z którymi romansować może Sarah Ryder, czyli główna bohaterka gry: Liam, Suvi i Jaal.

Oznacza to, iż grając żeńską bohaterką, Sarą Ryder, nie będzie możliwości romansowania z, na przykład, Corą, z kolei gracze wcielający się w Scotta będą musieli obejść się smakiem na myśl o pikantnej scenie z Suvi.

Uwaga - artykuł ten będzie na bieżąco rozbudowywany, gdy uda nam się znaleźć dodatkowe postacie do romansowania, zarówno podczas gry Scottem jak i Sarą. Informacje dotyczące romansów z konkretnymi postaciami znajdziesz w oddzielnych rozdziałach tego poradnika.