Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Z deszczu | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Graysonem Wesslerem [Kadara: Port].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Z deszczu. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć w trakcie zwiedzania Portu Kadara. Zadanie to dotyczy odnalezienia na pustkowiach Remi Tamayo, którą zleceniodawca Grayson Wessler niesłusznie wypędził z portu.

Odblokowanie zadania

Greyson przebywa w południowej części portu - Z deszczu | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Greyson przebywa w południowej części portu

Grayson Wessler przebywa w dokach w Porcie Kadara i należy z nim porozmawiać. Dowiesz się, że Greyson przez pomyłkę wypędził na pustkowia Remi Tamayo. Zwróci się on z prośbą o jej odnalezienie zanim jego przełożony dowie się o jego błędzie.

Porozmawiaj z naczelnikiem

Naczelnik przebywa na terenie posterunku w Slumsach (użyj konsoli tranzytowej), tuż przy wyjściu na pustkowia. W trakcie rozmowy porusz temat Remi Tamayo, a otrzymasz od niego współrzędne lokacji do zbadania.

Udaj się we wskazane miejsce

1 - Z deszczu | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Lokacja do zbadania w ramach tego questu znajduje się w południowo-wschodnim narożniku mapy i możesz mieć trochę kłopotów z dotarciem w to miejsce - Z deszczu | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Lokacja do zbadania w ramach tego questu znajduje się w południowo-wschodnim narożniku mapy i możesz mieć trochę kłopotów z dotarciem w to miejsce. Prowadzi tam mianowicie wąska ścieżka pokazana na obrazku 1, która znajduje się na wschód od wyjścia ze slumsów. Cel podróży pokazuje obrazek 2 (po drodze prawdopodobnie uaktywnisz też nową stację przesyłową).

Pokonaj Johana i jego bandę wygnańców

Johan i inni wygnańcy okupują jeden z kompleksów budynków w lokacji, do której dotarłeś. Staraj się w trakcie walk wykorzystywać skały w formie zasłon, zwłaszcza że przeciwnicy będą początkowo dysponowali przewagą wysokości.

Znajdź Remi

Uwolnij Remi - Z deszczu | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Uwolnij Remi

Remi Tamayo jest więziona na najwyższym poziomie budynku, przy którym bronili się pokonani wygnańcy. Uwolnij ją i porozmawiaj z nią żeby dowiedzieć się więcej na temat szczegółów jej porwania. Akcja ta zakończy quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.