Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Reformacja (Reformation) | Voeld | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z angarską kapłanką Roshwar Linn [Voeld: Siedziba ruchu oporu].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Reformacja. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć w trakcie pobytu na planecie Voeld. Quest ten powiązany jest z grupą angarów nazywających siebie Poszukującymi Chwały, którzy biorą udział w samobójczych atakach na bazy kettów. Będziesz mógł w ramach zadania odnaleźć jednego z poszukiwaczy i pomóc mu w stoczeniu nierównej bitwy z kettami.

Odblokowanie zadania

Kapłanka jest w kryjówce ruchu oporu - Reformacja (Reformation) | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Kapłanka jest w kryjówce ruchu oporu

Okazja do przystąpienia do tego questu pojawi się podczas jednej z wizyt na planecie Voeld. Udaj się do siedziby ruchu oporu zlokalizowanej na zachodnim krańcu mapy (rozpoczynałeś tu eksplorację po dotarciu do Voeld po raz pierwszy). Powinieneś zauważyć znacznik questu. Porozmawiaj z angarską kapłanką Roshwar Linn. Możesz przyjać od niej błogosławieństwo oraz dowiedzieć się więcej na temat Poszukujących Chwały, którzy wierzą w reinkarnację i uczestniczą w samobójczych atakach na stanowiska kettów.

Porozmawiaj z Poszukującym Chwały

Poszukujący Chwały (Gloryseekers) przebywają w lokacji Techiix w centralnej części mapy. Porozmawiaj z jednym z nich - Shoraadem. Z rozmowy dowiesz się, że Tej w pojedynkę zamierza zaatakować bazę kettów.

Pomóż Tejowi w walce z kettami

Możesz doradzić Tejowi jak ma się zachować - Reformacja (Reformation) | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Możesz doradzić Tejowi jak ma się zachować

Baza kettów znajduje się we wschodniej części planety. Po zbliżeniu się do niej przystąp od razu do atakowania kettów. Pozbycie się wszystkich wrogów nie powinno być zbyt problematyczne. Po walkach rozejrzyj się po bazie za Tejem i porozmawiaj z nim. Z rozmowy dowiesz się, że nabrał pewnych wątpliwości. Możesz mu doradzić jak ma się zachować - nakłoń go żeby udał się do kapłanki Roshwar lub żeby powrócił do Poszukujących Chwały. Niezależnie od podjętej decyzji quest zakończy się.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.