Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego nie mogę wejść do ekranu Grup Uderzeniowych w ME Andromeda? | FAQ poradnik Mass Effect: Andromeda

Ten błąd z pewnością wielu graczom napsuje krwi. - Dlaczego nie mogę wejść do ekranu Grup Uderzeniowych w ME Andromeda? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Ten błąd z pewnością wielu graczom napsuje krwi.

Z pewnością nie raz natkniesz się na błąd, który wyświetli się podczas wchodzenia do ekranu Grup Uderzeniowych (Strike Team), a który poinformuje cię, iż nie da się do niego wejść z uwagi na fakt, iż nie jesteś podłączony do serwera. Jak nietrudno się domyślić, komplikuje to w znaczącym stopniu grę, gdyż Grupy Uderzeniowe pozwalają na łatwe zdobywanie dość wartościowych nagród, a brak dostępu do tego mechanizmu oznacza też brak nagród.

By wszystko działało jak należy, trzeba po prostu poczekać kilkanaście sekund w głównym menu. - Dlaczego nie mogę wejść do ekranu Grup Uderzeniowych w ME Andromeda? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
By wszystko działało jak należy, trzeba po prostu poczekać kilkanaście sekund w głównym menu.

Jak temu zaradzić? Rozwiązanie jest bardzo proste, acz niezmiernie denerwujące - wystarczy wrócić do głównego menu gry (tam, gdzie do wyboru jest opcja załadowania zapisanej rozgrywki) i ponownie wejść do gry. Jednakże, by nie było za łatwo, trzeba chwile odczekać. Gdy będziesz w menu głównym, na górze ekranu (nad przyciskami służącymi do nawigacji) wyświetli się twoja nazwa użytkownika, a także status połączenia z serwerem. Jeśli za szybko rozpoczniesz grę, nie zdąży się ona połączyć z serwerem, czego efektem będzie opisany we wcześniejszym akapicie błąd.

By temu zapobiec, poczekaj po prostu kilkanaście sekund w głównym menu, aż gra wyświetli, iż udało ci się połączyć z serwerem (co zasygnalizowane będzie zieloną "lampką" przy napisie). Teraz wystarczy już tylko wejść do gry i cieszyć się dostępem do Grup Uderzeniowych.

Warto pamiętać, iż błąd ten nie musi występować u każdego gracza (nie wspominając już o różnych platformach), jednak warto zawsze mieć go na uwadze i po prostu poczekać te kilkanaście sekund. Zaoszczędzi to niepotrzebnych nerwów i przeładowywaniu gry.