Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

W tym rozdziale znajdziesz opis przejścia mniejszych zadań dostępnych na planecie Elaaden.

Konflikt w kolonii (Conflict in the Colony)

Odblokowanie: Rozmowa z Jorgal Strux [Elaaden].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Konflikt w kolonii. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas zwiedzania planety Eaaden, tuż po wylądowaniu na niej. Jest to proste zadanie, podczas którego wystarczy porozmawiać z jedną postacią.

Przebieg zadania

Rozmowa z Jorgalem Struxem to jedyna rzecz, którą trzeba zrobić w trakcie tego zadania. - Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Rozmowa z Jorgalem Struxem to jedyna rzecz, którą trzeba zrobić w trakcie tego zadania.

By odblokować zadanie, musisz udać się do kroganina imieniem Jorgal Strux. Znajdziesz go w Rajskich Piaskach (Paradise Sands) na planecie Elaaden. Gdy do niego dotrzesz, wejdź z nim w interakcję, by rozpocząć dość długą wymianę zdań. Dobór odpowiedzi nie ma większego znaczenia, efekt rozmowy zawsze będzie ten sam. Po rozmowie z kroganinem, zadanie zostanie wykonane. Jednocześnie odblokuje się nowe zadanie, Negocjuj z kroganinami (Parlay with the Krogan).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.

Rebeliant (The Rebel)

Odblokowanie: Rozmowa z Kent Halsey [Elaaden].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Rebeliant. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas zwiedzania planety Elaaden, tuż po wylądowaniu na niej. Zadanie to dotyczy odnalezienia siostry Kenta, Isabel Halsey.

Porozmawiaj z Kentem Halseyem

Rozmowa z Kentem Halseyem rozpocznie zadanie. - Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Rozmowa z Kentem Halseyem rozpocznie zadanie.

Misję rozpocząć można rozmawiając z Kentem Halseyem. Znajdziesz go w Rajskich Piaskach (Paradise Sands) na planecie Elaaden. Po krótkiej dyskusji poznasz powód jego wizyty na tej planecie - poszukuje on swojej siostry, Isabel Halsey, która zaginęła w tajemniczych okolicznościach. Wyraź chęć pomocy, po czym aktywuje się następny etap misji.

Porozmawiaj z Velonią

Velonia skrywająca się w cieniu. - Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Velonia skrywająca się w cieniu.

Teraz musisz porozmawiać z Velonią. Znajdziesz ją w Raju (Paradise) na planecie Elaaden. Wystarczy po prostu udać się do miejsca wskazanego przez znacznik misji, a odnajdziesz poszukiwaną Turiankę. Podczas rozmowy dowiesz się, gdzie możesz znaleźć Isabel Halsey.

Znajdź Isabel Halsey

Wejście do jaskini, wewnątrz której jest Isabel. - Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Wejście do jaskini, wewnątrz której jest Isabel.

Skieruj się teraz do znacznika na mapie, który pokazuje miejsce, w którym ukryła się Isabel Halsey. Miejsce to znajdziesz w zachodniej części planety. Gdy tam dotrzesz, musisz zlokalizować wejście do sporej jaskini - pokazane zostało one na powyższym obrazku.

Teraz wbiegnij do jaskini i kieruj się w stronę znacznika, by wkrótce trafić na Isabel Halsey, której szukasz. Rozpocznij krótką rozmowę i wybierz opcję dialogową "Musisz stąd odejść" (You have to leave), a następnie "Co z rodziną?" (What about family?). Po wszystkim zadanie zostanie zakończone.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.

Umysł wygnańca (The Mind of an Exile)

Odblokowanie: Zeskanuj dowolnego złomiarza na Elaaden. [Elaaden].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Umysł wygnańca. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas zwiedzania planety Elaaden, tuż po wylądowaniu na niej. Jest to bardzo proste i krótkie zadanie, które zleci ci Lexi ze statku Tempest.

Odblokowanie zadania

By rozpocząć zadanie, zeskanuj dowolnego złomiarza. - Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
By rozpocząć zadanie, zeskanuj dowolnego złomiarza.

Zadanie można odblokować tuż po dotarciu na planetę Eladeen. By tego dokonać, znajdź dowolnego złomiarza (Scavenger) i zeskanuj go przy pomocy twojego skanera. Wywoła to rozmowę z Lexi ze statku Tempest i rozpocznie całe zadanie.

Przeskanuj złomiarzy w Raju i Rajskich Piaskach

Musisz zeskanować kilku złomiarzy, by wykonać zadanie - Pozostałe zadania na Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Musisz zeskanować kilku złomiarzy, by wykonać zadanie.

Twoim celem jest zeskanowanie kilku złomiarzy (Scavenger) znajdujących się w Raju (Paradise) i Rajskich Piaskach (Paradise Sands). Lokalizacja każdego z celów wskazana jest znacznikiem misji - możesz udać się do nich w dowolnej kolejności. Zbliż się do każdego z nich i zeskanuj ich przy pomocy twojego skanera. Gdy zeskanujesz wszystkich, rozpocznie się rozmowa z Lexi. Zakończy to zadanie i odblokuje kolejne, Szare komórki (Gray Matter).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.