Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W samo południe | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie ze Sloane [Kadara: Port].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania W samo południe. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas pobytu na Kadarze. Quest ten dotyczy zażegnania konfliktu pomiędzy Wyrzutkami i Kolektywem. Zadanie otrzymasz od Sloane, aczkolwiek oferuje ono kilka wariantów zachowania. Możesz pomagać Sloane do samego końca lub zdradzić jej zaufanie i sprzymierzyć się z Reyesem.

Odblokowanie zadania

Quest ten powinien stać się dostępny po tym jak wykonasz dostatecznie dużo czynności w ramach pobocznego zadania Kolonizacja Kadary, a więc tego dotyczącego założenia placówki Inicjatywy Andromeda na Kadarze. Po powrocie do Portu Kadara możesz udać się do biura Sloane i porozmawiać tam z nią. Będzie ona potrzebowała pomocy w ostatecznym rozwiązaniu sporu z Kolektywem.

Spotkaj się ze Sloane w miejscu podanym przez Szarlatana

Sloane będzie czekała przy wejściu do jaskini - W samo południe | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Sloane będzie czekała przy wejściu do jaskini

Miejsce spotkania znajduje się w południowej części pustkowi Kadary. Są to okolice wejścia do jaskini i możesz tam dotrzeć podróżując głównymi drogami. ZANIM porozmawiasz ze Sloane rozważ zapisanie stanu gry, gdyż wkrótce zmuszony zostaniesz do podjęcia ważnej decyzji. Po przystąpieniu do spotkania załączy się rozmowa z Reyesem, który okaże się być Szarlatanem.

Wariant 1 - Przyczynienie się do śmierci Sloane

Specjalna akcja związana ze snajperem celującym w Sloane - W samo południe | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Specjalna akcja związana ze snajperem celującym w Sloane

Na potrzeby tego wariantu musisz NIE REAGOWAĆ po tym jak otrzymasz ostrzeżenie o snajperze przygotowującym się do oddania strzału. Brak reakcji z Twojej strony doprowadzi do zastrzelenia Sloane. Porozmawiaj z Reyesem i jeśli prowadzisz z nim romans to możesz w trakcie tego spotkania wyjawić, że go pożądasz (wyświetlenie dodatkowej sceny).

Na sam koniec powróć do Slumsów żeby spotkać się tam z Reyesem. Akcja ta zakończy opisywany quest i będziesz mógł dokończyć również poboczne zadanie Kolonizacja Kadary.

Uwaga - Jeśli nadasz romansujesz z Reyesem to w trakcie spotkania w lokalu w slumsach możesz z nim zatańczyć.

Wariant 2 - Uratowanie Sloane

Specjalna akcja oddania strzału w stronę Reyesa - W samo południe | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Specjalna akcja oddania strzału w stronę Reyesa

Na potrzeby tego wariantu musisz ocalić Sloane, a więc odpalić specjalną akcję po pojawieniu się ostrzeżenia na ekranie. Reyes rzuci się do ucieczki i główny bohater wyruszy w pościg za nim. Pojawi się tu okazja do odpalenia kolejnej specjalnej akcji, a mianowicie oddania strzału w stronę Reyesa. Niestety nawet udane trafienie nie powstrzyma Reyesa i w obu przypadkach uda mu się uciec transportowcem.

Na sam koniec powróć do Portu Kadara żeby spotkać się tam ze Sloane. Akcja ta zakończy opisywany quest i będziesz mógł dokończyć również poboczne zadanie Kolonizacja Kadary.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.