Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przewodnik do gry - Wprowadzenie poradnik Mass Effect: Andromeda

Przewodnik do gry Mass Effect: Andromeda oferuje przede wszystkim różnorakie porady pomocne w zrozumieniu jej zasad. Na kolejnych stronach przewodnika znalazły się podpowiedzi między innymi do takich tematów jak staczanie walk, eksploracja galaktyki i powierzchni planet, odbywanie rozmów z postaciami niezależnymi, rekrutowanie członków drużyny czy wytwarzanie przedmiotów.

Odrębny rozdział przewodnika wydzielony został na potrzeby opisu utworzenia i rozwoju postaci. Znajdują się w nim informacje na temat dostępnych umiejętności i profili. Rozdział ten oferuje również sugerowane buildy, dzięki którym prowadzenie rozgrywki stanie się prostsze. Przewodnik uzupełniają takie rozdziały jak zestawienie wszystkich dostępnych trofeów (wraz ze szczegółowymi informacji o sposobach ich odblokowania) czy najczęściej zadawane pytania (np. jak szybko awansować na wyższe poziomy doświadczenia, gdzie odnajdywać surowce do craftingu, jak rozwiązywać zagadki Porzuconych czy jaką drogę obrać przy ulepszaniu Nexusa i Nomada).

Mass Effect: Andromeda to czwarta część niezwykle popularnej serii RPG-ów akcji. Fabuła tej gry rozgrywa się wiele lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii i nie jest bezpośrednio powiązana z historią o Żniwiarzach z trylogii o przygodach komandora Sheparda. W nowej produkcji przenosimy się do tytułowej galaktyki Andromeda gdzie czekają na nas zupełnie nowe rzeczy do odkrycia i gdzie napotykamy nieznane wcześniej zagrożenia, którym musimy stawić czoła.

Jacek "Stranger" Hałas & Jakub Bugielski (www.gry-online.pl)