Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lista trofeów poradnik Mass Effect: Andromeda

Strona o trofeach w grze Mass Effect Andromeda zawiera listę wszystkich osiagnięć oraz porady dotyczące ich zdobycia. Opisane trofea to m.in. Matchmaker, Peak Condition, Kitted Out, Terraformer, Crytographer, Craftmanship, Jack Of All Trades i Full Power.

Poniżej znajduje się lista trofeów dostępnych w grze Mass Effect: Andromeda. Zdobywaniem osiągnięć można się zajmować na wszystkich platformach sprzętowych, na które wydana została gra. Każde trofeum posiada opis czynności wymaganych do jego odblokowania oraz dodatkowy komentarz podpowiadający jak najłatwiej można tego dokonać.

Uwaga - Strona o trofeach jest w przygotowaniu.

Aktywacja (Activation)

Sposób odblokowania: Musisz uaktywnić Miasto Porzuconych (Remnant City).

Komentarz: Trofeum to powiązane jest z postępami w fabule.

APEX

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć misję szkoleniową trybu multiplayer APEX.

Komentarz: By je otrzymać, wejdź do gry wieloosobowej, a następnie wybierz i rozegraj misję szkoleniową. Po jej ukończeniu otrzymasz to trofeum.

Apoteoza (Exaltation)

Sposób odblokowania: Musisz zniszczyć placówkę Exaltation Facility lub uwolnić angarańskich więźniów.

Komentarz: Trofeum to powiązane jest z postępami w fabule.

Bez problemu (All Clear)

Sposób odblokowania: Musisz zwiększyć zdatność wszystkich planet do kolonizacji do 100%.

Komentarz: Procentowy współczynnik zdatności zwiększa się dzięki zaliczaniu misji związanych z terraformowaniem planet i wykonywaniem na ich powierzchni mniejszych aktywności. Mechanika ta dokładniej opisana została na odrębnej stronie poradnika.

Bez wahania (Unwavering)

Sposób odblokowania: Musisz ukończyć tryb singleplayer na najwyższym poziomie trudności Insanity (Szaleństwo) lub ukończyć 5 złotych (Gold) ekstrakcji w trybie multiplayer.

Komentarz: Łatwiej jest spełnić to drugie wymaganie, gdyż kampania singleplayer na najwyższym poziomie trudności jest wyjątkowo trudna do ukończenia (i bardzo czasochłonna).

Celny strzał (Pinpoint Shot)

Sposób odblokowania: Musisz trafić w sumie w 250 słabych punktów na ciałach przeciwników z wykorzystaniem broni z lunetą (tryb singleplayer).

Komentarz: Nie musisz używać karabinu snajperskiego, bo możesz też wyposażać inne odmiany broni palnej w lunety.

Cios poniżej pasa (Sucker Punch)

Sposób odblokowania: Musisz użyć ataków wręcz na w sumie 25 unoszących się w powietrzu przeciwnikach (tryb singleplayer).

Komentarz: Do podrzucania wrogów wykorzystywane są moce biotyczne.

Człowiek renesansu (Jack of All Trades)

Sposób odblokowania: Musisz wyposażyć głównego bohatera w trzy różne profile.

Komentarz: Profile odblokowywane są dzięki inwestowaniu punktów rozwoju w odblokowywanie umiejętności związanych z Walką, Biotyką lub Technologią.

Ekspert od wybuchów (Pyrotechnics Expert)

Sposób odblokowania: Musisz podpalić trzech przeciwników pojedynczym atakiem z użyciem mocy Miotacz ognia (Flamethrower) (tryb singleplayer).

Komentarz: Próby podejmuj w mniejszych pomieszczeniach i/lub podczas staczania walk z bardzo licznymi grupami przeciwników. Będziesz miał wtedy o wiele większe szanse na jednoczesne podpalenie trzech osób.

Eksploracja danych (Data Mining)

Sposób odblokowania: Musisz zeskanować w sumie 100 obiektów.

Komentarz: To bardzo proste trofeum, gdyż skanowanie jest naturalnym procesem w grze, dzięki któremu możesz zaliczać questy, odnajdywać zapasy czy badać niezidentyfikowane obiekty.

Fajerwerki (Fireworks)

Sposób odblokowania: Musisz wykonać w sumie 100 kombinacji mocy (Power Combo).

Komentarz: Kombinacje mocy wykonuje się dzięki umiejętnemu łączeniu umiejętności zwanych zapalnikami (Primers) i detonatorami (Detonators). Więcej informacji znajdziesz w rozdziale o staczaniu walk w grze.

Inicjacja (Initiated)

Sposób odblokowania: Musisz uzyskać dostęp do statku powietrznego Tempest.

Komentarz: Trofeum to powiązane jest z postępami w fabule.

Korsarz (Buccaneer)

Sposób odblokowania: Musisz odzyskać statek kolonizacyjny krogan.

Komentarz: Trofeum to powiązane jest z postępami w fabule.

Krótka piłka (Fastball)

Sposób odblokowania: Musisz zabić przeciwnika ciśniętym w jego stronę innym wrogiem w sumie 25 razy (tryb singleplayer).

Komentarz: Do rzucania przeciwnikami posłużą ci moce biotyczne.

Kunsztowne zagranie (Craftmanship)

Sposób odblokowania: Musisz wyprodukować broń lub pancerz, z co najmniej trzema ulepszeniami (Augment).

Komentarz: Okazja do montowania ulepszeń pojawia się podczas produkowania sprzętu z wyższych poziomów (od drugiego wzwyż). Musisz mieć w inwentarzu co najmniej trzy ulepszenia - możesz je odnajdywać w świecie gry, produkować lub kupować od handlarzy. Mechanika ta dokładniej opisana została w rozdziale o wytwarzaniu przedmiotów.

Mam talent (Top Talent)

Sposób odblokowania: Musisz doprowadzić do awansowania Grupy Uderzeniowej (Strike Team) na 20 poziom doświadczenia.

Komentarz: Grupy Uderzeniowe zdobywają punkty doświadczenia za wykonywane misje. Staraj się żeby zadania te kończyły się sukcesem (wysokie procentowe szanse powodzenia), bo wtedy pozyskasz o wiele więcej XP. Misje Uderzeniowe (Strike Missions) dokładniej opisane zostały w odrębnym rozdziale poradnika.

Medyk! (Medic!)

Sposób odblokowania: Musisz wskrzesić poległych członków drużyny w sumie 25 razy.

Komentarz: Gra wyświetli na ekranie ikonę za każdym razem gdy jakiś członek drużyny stracił wszystkie punkty zdrowia i czeka na reanimację. Dotrzyj szybko do tej osoby żeby ją wskrzesić.

Milczący kryptograf (Cryptographer)

Sposób odblokowania: Musisz rozwiaząć w sumie 20 zagadek Porzuconych (Remnants).

Komentarz: Osiągnięcie to musi zostać zdobyte w trakcie jednokrotnego przejścia gry. Zagadki mogą uaktywniać się po zbadaniu niektórych monolitów pozostawionych przez Porzuconych. Okazja do zaliczenia pierwszej z nich pojawia się na planecie Eos. Za kolejnymi rozglądaj się na innych planetach eksplorowanych pod kątem dostosowania ich do kolonizacji.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie