Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zapomniane gwiazdy | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Raashel Vier na terenie stacji badawczej Pelaav [Havarl].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Zapomniane gwiazdy. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz je odblokować podczas pobytu na planecie Havarl. Quest ten dotyczy dotarcia do okupowanej przez potwory chatki Raashel Vier i podjęcia próby odzyskania danych z jej konsoli.

Odblokowanie zadania

Raashel Vier odnajdziesz na terenie stacji badawczej Pelaav, czyli tej zlokalizowanej niedaleko lądowiska Tempesta. Porozmawiaj z Raashel i obiecaj swoją pomoc w odzyskaniu danych z niebezpiecznego miejsca.

Odzyskaj dane z konsoli osobistej Raashel

Baza danych jest wewnątrz zniszczonej chatki - Zapomniane gwiazdy | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Baza danych jest wewnątrz zniszczonej chatki

Chatka Raashel znajduje się w dżungli na północ od placówki badawczej i po dotarciu na miejsce zmuszony zostaniesz do rozprawienia się z grupką potworów challyrion. Nie powinny ci one sprawić większych kłopotów, aczkolwiek uważaj na ich ataki z zaskoczenia. Po walkach wejdź do chatki i sprawdź komputer z bazą danych angarów żeby odkryć, iż został on uszkodzony.

Znajdź węzeł dostępu do sieci

Nowy znacznik znajduje się w dość dużej odległości na południowy-wschód od chatki Raashel - Zapomniane gwiazdy | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Nowy znacznik znajduje się w dość dużej odległości na południowy-wschód od chatki Raashel. Po dotarciu na miejsce pomóż sobie skanerem żeby zlokalizować pokazany na obrazku komputer ukryty za skałami. Otrzymasz podziękowania od Rasheel przez radio i quest zostanie zakończony.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.