Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Oświecenie | Voeld | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Rjoek'em [Voeld: Techiix].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Oświecenie. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć po dotarciu do lokacji Techiix na planecie Voeld. Quest ten dotyczy odwiedzenia ruin Eroesk i udzielenia pomocy historykom, którzy wybrali się w to miejsce. Będzie się to wiązało z koniecznością rozegrania bitwy z kettami.

Odblokowanie zadania

Rjoek przebywa w Techiix - Oświecenie | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Rjoek przebywa w Techiix

Quest ten możesz odblokować po dotarciu do lokacji Techiix na planecie Voeld. Możesz tu spotkać się z angarskim historykiem Rjoek'em. Poprosi on drużynę o pomoc w odnalezieniu grupy innych historyków, którzy wyruszyli do ruin Eroesk na poszukiwania cennego artefaktu. Rjoek utracił z nimi kontakt.

Udaj się do ruin Eroesk

Musisz pomóc turianom w odparciu ataków kettów - Oświecenie | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz pomóc turianom w odparciu ataków kettów

Ruiny Eroesk są we wschodniej części mapy. Po dotarciu na miejsce wysiądź z Nomada i od razu zacznij pomagać turianom, którzy są atakowani przez kettów. Po wyeliminowaniu pierwszej grupy mogą zjawić się posiłki, tak więc bądź przygotowany do szybkiego wznowienia walk.

Porozmawiaj z Astrą

Po wygranej bitwie odszukaj Astrę i porozmawiaj z tą postacią. W trakcie rozmowy dowiesz się, że Rjoek okłamał głównego bohatera i zataił to, że historycy tak naprawdę są przemytnikami. Otrzymasz od Astry odnalezioną przez turian mapę. Dodatkowo możesz zadecydować czy chcesz zignorować kłamstwo Rjoek'a czy doprowadzić do konfrontacji z nim.

Opcjonalnie: Porozmawiaj z Rjoekiem

Jeśli postanowiłeś skonfrontować się z Rjoek'em to możesz powrócić do miejsca, w którym rozpocząłeś ten quest. W trakcie nowego spotkania pozwolić Rjoekowi odejść lub nałożyć na niego karę polegającą na zgłoszeniu się na ochotnika do ruchu oporu (jeśli z drużyną podróżuje Jaal to poproś go żeby to on zaproponował karę dla Rjoeka).

Daj mapę oficerowi wywiadu Kaasowi

Powróć do siedziby ruchu oporu i spotkaj się z oficerem wywiadu Kaasem żeby przekazać w jego ręce pozyskaną mapę. Akcja ta zakończy quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.