Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Znaj swojego wroga | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Raelis [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Znaj swojego wroga. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten dotyczy zbadania jednego z ośrodków kettów na planecie Voeld.

Odblokowanie zadania

E-mail powinien pojawić się w skrzynce tuż po uratowaniu Moshae Sjefy w ramach głównej fabuły - Znaj swojego wroga | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
E-mail powinien pojawić się w skrzynce tuż po uratowaniu Moshae Sjefy w ramach głównej fabuły

Quest ten pojawi się w Twoim dzienniku po odczytaniu e-maila od Raelis na pokładzie statku Tempest. Maila powinieneś otrzymać niedługo po uratowaniu Moshae Sjefy w głównym zadaniu Ścieżka nadziei. Z treści wiadomości wyniknie, że Raelis prosi o spotkanie z głównym bohaterem w celu omówienia pewnej ważnej sprawy.

Spotkaj się z Raelis na Voeld

Przenieś się na planetę Voeld. Raelis przebywa w siedzibie ruchu oporu i w trakcie rozmowy z nią dowiesz się o nowej działalności kettów oraz otrzymasz namiary na ich placówkę.

Udaj się do ośrodka kettów

Ośrodek kettów znajduje się w południowej części mapy i po dotarciu na miejsce rozpocznij od rozprawienia się z kilkoma kettami rozstawionymi na zewnątrz zabudowań.

Poszukaj w placówce przydatnych danych

Wejdź do głównego budynku placówki - Znaj swojego wroga | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Wejdź do głównego budynku placówki. W celu pozyskania danych odszukaj przede wszystkim trzy datapady kettów i po sprawdzeniu każdego z nich odsłuchaj pozostawionego nagrania.

Oprócz tego musisz zebrać trzy biopróbki kettów. Zajmuj się w związku z tym skanowaniem wszystkich obiektów z budynku przypominających duże strzykawki (przykład na powyższym obrazku). Część z nich (nie wszystkie) stanie się dzięki skanowaniu interaktywna i będziesz mógł wejść z nimi w interakcję żeby pozyskać biopróbki.

Udaj się do stacji komunikacyjnej kettów

Na terenie stacji komunikacyjnej zajmij się m.in. odegraniem dzienników audio - Znaj swojego wroga | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Na terenie stacji komunikacyjnej zajmij się m.in. odegraniem dzienników audio

Stacja komunikacyjna jest na wschód od zbadanej placówki. Jest ona na wzgórzu, na które warto oczywiście wjechać Nomadem. Bądź gotowy do pozbycia się nowych kettów i staraj się im nie pozwalać na wykorzystywanie ewentualnej przewagi wysokości. Po walkach odszukaj nowy datapad i następnie skorzystaj z kilku okolicznych urządzeń celem odegrania dzienników audio. Dzięki przeprowadzonemu "śledztwu" zdobędziesz punkty zdatności Andromedy.

Uwaga - Quest ten przejdzie teraz w stan wstrzymania, przy czym po pewnym czasie zostanie automatycznie uznany jako zaliczony. Dojdzie do tego w momencie odblokowania zadania Rozłam w szeregach (jego opis jest na odrębnej stronie poradnika).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.