Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Peebee: Wycieczka do muzeum | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Peebee [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Peebee: Wycieczka do muzeum. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Peebee i otrzymasz go automatycznie po powrocie z miasta na planecie Aya (po tym jak odblokujesz sobie dostęp do całej planety dzięki awansowaniu w głównej fabule). Zadanie to zakłada złożenie wizyty w tytułowym muzeum na Ayi. Najważniejsza jest jego końcowa część, gdyż decyduje ona o tym czy chcesz zaangażować się w poważny związek z Peebee.

Odblokowanie zadania

Nowy e-mail od Peebee - Peebee: Wycieczka do muzeum | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Nowy e-mail od Peebee

Po tym jak awansujesz dostatecznie w głównym zadaniu Ścieżki nadziei i odblokujesz sobie pełny dostęp do planety Aya (jest to możliwe dzięki uratowaniu Moshae Sjefy) powróć na pokład Tempesta. Powinieneś otrzymać e-maila od Peebee. Przeczytaj go, a dowiesz się, że pragnie ona spotkać się z Tobą w muzeum.

Porozmawiaj z Peebee w muzeum na Ai

Powróć na planetę Aya i skieruj się do muzeum historii gdzie wpadniesz na kompletnie pijaną Peebee. Zalicz rozmowę z nią.

Epilog

Pomimo oficjalnego ukończenia tego questu przed Tobą najważniejszy moment w relacjach z Peebee - Peebee: Wycieczka do muzeum | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pomimo "oficjalnego" ukończenia tego questu przed Tobą najważniejszy moment w relacjach z Peebee. Po tym jak powrócisz na pokład Tempesta możesz odwiedzić Peebee w kapsule ratunkowej i zabawić się z nią w stanie nieważkości. W trakcie rozgrywania tej sceny możesz zadecydować czy chcesz spędzić niezobowiązujące chwile z Peebee czy wejść z nią w stały związek (uwaga - zablokuje to możliwość związania się z innymi postaciami, z którymi do tej pory flirtowałeś!). Jeśli wybierasz ten drugi wariant to skorzystaj z opcji dialogowej z powyższego obrazka.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.