Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gość (Visitor) | Tempest | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Nakmorem Drack'em [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Gość. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i rozwiązuje się je w całości na pokładzie statku Tempest. Quest ten dotyczy tytułowego gościa, którym jest "galaktyczny chomik". Będziesz mógł zastawić na niego pułapkę i zdobyć w ten sposób zwierzątko do umieszczenia w kajucie kapitańskiej.

Odblokowanie zadania

Zadanie to powinno odblokować się podczas jednej z rozmów z Drack'em na pokładzie statku Tempest. Dowiesz się od niego o śladach na statku wskazujących na obecność na jego pokładzie jakiegoś zwierzęcia.

Idź za tropem

1 - Gość (Visitor) | Tempest | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Ślady obecności zwierzęcia możesz odnaleźć na najniższym pokładzie statku w jego południowo-zachodniej części - Gość (Visitor) | Tempest | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Ślady obecności zwierzęcia możesz odnaleźć na najniższym pokładzie statku w jego południowo-zachodniej części. Obszar ten pokazują powyższe obrazki i musisz w tym miejscu skorzystać ze skanera. Automatycznie zdobędziesz plan pułapki.

Przygotuj pułapkę w stacji badawczej

Udaj się do terminalu wytwarzania przedmiotów i przejdź do ostatniej zakładki gdzie będzie znajdowała się pułapka (Humane Trap). Do jej wyprodukowania potrzeba zaledwie 3 jednostek aluminium.

Zastaw pułapkę w legowisku zwierzęcia

Powróć do miejsca, w którym odnalazłeś wcześniej ślady zwierzęcia i rozstaw tam pułapkę (przytrzymaj przycisk interakcji).

Poczekaj, aż pułapka się uruchomi

Nie próbuj czekać na przybycie zwierzaka gdzieś w pobliżu pułapki. "Gość" automatycznie zostanie w nią złapany po tym jak po raz kolejny powrócisz na pokład Tempesta (możesz wylądować na dowolnej planecie i od razu ją opuścić).

Sprawdź pułapkę

Przygarnij lub wypuść chomika - Gość (Visitor) | Tempest | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Przygarnij lub wypuść chomika

Powróć do pułapki, a ustalisz, że złapany został w nią chomik. Możesz się zachować na dwa sposoby - wypuścić chomika na najbliższej planecie lub go przygarnąć. W tym drugim przypadku klatka z chomikiem automatycznie przeniesiona zostanie do kajuty kapitańskiej i będziesz go tam mógł odwiedzać.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.