Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Wejdź w interakcję z terminalem w Noclegowni [Elaaden]

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Źródło wody. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas zwiedzania planety Elaaden. Zadanie to dotyczy odnalezienia tajemniczego źródła wody, które przysłużyć się może kolonizatorom na planecie Elaaden.

Odblokowanie zadania

Na szczycie tej wieży znajdziesz terminal, który służy, by rozpocząć misję. - Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Na szczycie tej wieży znajdziesz terminal, który służy, by rozpocząć misję.

Zadanie odblokować można podczas pobytu w Noclegowni (The Flophouse), które odwiedzisz podczas wykonywania innych zadań. Będąc tutaj, znajdź wieżę strażniczą i wdrap się na jej szczyt. Tam musisz wejść w interakcję z terminalem, po czym zadanie zostanie dodane do twojego dziennika.

Udaj się do Raju

Musisz po prostu wrócić do Raju (Paradise), czyli miejsca, w którym zaczynasz swoją przygodę na tej planecie.

Znajdź biuro Annei

Zamknięte biuro Annei. - Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zamknięte biuro Annei.

Teraz należy znaleźć biuro Annei. Udaj się w stronę znacznika, wbiegnij po schodach na górę i zbliż się do zamkniętych drzwi, by wywołać rozmowę.

Przeskanuj, aby znaleźć konsolę sieciową

Lokalizacja Konsoli Sieciowej. - Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Lokalizacja Konsoli Sieciowej.

Po dotarciu do zamkniętego biura Annei, otrzymasz zadanie znalezienia konsoli sieciowej. Dotrzeć do niej możesz przy pomocy skanera. Aktywuj go, gdy jeszcze będziesz przy zamkniętym biurze, a następnie prześledź trasę oznaczoną przy pomocy żółtej wiązki. Konsola sieciowa znajduje się przy metalowej kładce, skryta za licznymi skrzyniami - widoczna jest na powyższym obrazku.

Zhakuj konsolę sieciową, by dostać się do biura Annei

Musisz teraz zhakować konsolę sieciową, którą przed momentem udało ci się odnaleźć.

Wejdź do biura Annei

Po zhakowaniu konsoli sieciowej, drzwi do biura Annei zostaną otwarte. Wróć więc tam i wejdź do pomieszczenia, co aktywuje kolejny cel misji.

Poszukaj wskazówek na temat lokalizacji źródła wody

Na lewo od wejścia znajdziesz przedmiot, który musisz przeegzaminować. - Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Na lewo od wejścia znajdziesz przedmiot, który musisz przeegzaminować.

Gdy tylko znajdziesz się wewnątrz biura Annei, otrzymasz kolejny cel misji - musisz znaleźć wskazówki na temat lokalizacji źródła wody. By to wykonać, musisz po prostu przeegzaminować notatnik (Datapad) leżący w rogu pomieszczenia. Wejdź z nim w interakcję, by pchnąć zadanie naprzód.

Udaj się do źródła wody

Wejście do źródła wody. - Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Wejście do źródła wody.

Udaj się teraz we wskazane na mapie miejsce - znajdziesz je w północno-wschodnim rogu mapy. Pokonaj niewielką grupkę wrogów, którzy panosza się w okolicy, a następnie wbiegnij przez wskazane przez znacznik misji wejście, by dostać się do środka pomieszczenia.

Przeskanuj w poszukiwaniu informacji

Obiekt do zeskanowania. - Źródło wody | Elaaden | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Obiekt do zeskanowania.

Jaskinia, w której właśnie jesteś, może wydać się skomplikowana. Jednakże, nie musisz się niczego obawiać - wystarczy tylko iść przed siebie, kierując się w stronę znacznika na ekranie, by dotrzeć do celu. Gdy dotrzesz do wody, aktywuj skaner i zeskanuj znajdujący się tam obiekt, co wywoła scenę przerywnikową. Opcje dialogowe, które możesz wybrać podczas rozmowy, nie mają większego sensu - wpłyną jedynie na to, jaki kupiec będzie znajdować się w Raju (Paradise). Przeprowadź więc rozmowę w dowolny sposób. Jeśli nie zgodzisz się utrzymać sekretu w tajemnicy, rozpocznie się starcie - jednakże, wrogów jest tu jedynie kilku, przez co cała walka potrwa zaledwie kilkanaście sekund.

Spotkaj się z urzędnikami Nexusa w Raju

Po wszystkim musisz udać się z powrotem do Raju (Paradise) i porozmawiać z urzędnikami ze stacji Nexus, którzy tam czekają. Zakończy to zadanie.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.