Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pierwszy morderca | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Mariette [Nexus: Centrum operacyjne].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Pierwszy morderca. To jedno z dłuższych zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda. Zadanie to możesz odblokować już podczas pierwszej wizyty na Nexusie i dotyczy ono domniemanego niesłusznego skazania turianina Nilkena. Ważną informacją jest to, że quest będziesz mógł doprowadzić do końca dopiero po dotarciu na planetę Eos, bo to właśnie tam konieczne okaże się zbadanie śladów związanych z morderstwem.

Odblokowanie zadania

Mariette odnajdziesz niedaleko posterunku milicji - Pierwszy morderca | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Mariette odnajdziesz niedaleko posterunku milicji

Odszukaj turianinkę Mariette w lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Poprosi ona głównego bohatera o pomoc w oczyszczeniu jej męża Nilkena z zarzutów o popełnienie morderstwa.

Porozmawiaj ze strażnikiem więziennym

Skieruj się do więzienia. Pogadaj z sierżantem Akerem i następnie z samym Nilkenem. Po wysłuchaniu jego argumentów udaj się na spotkanie z Kandrosem.

Opcjonalnie: Przesłuchaj nagranie

Podejdź do oznaczonego przez grę terminalu, wejdź z nim w interakcję i zdecyduj się na odsłuchanie nagrania.

Porozmawiaj z Cassidy Shaw, świadkiem morderstwa

Cassidy Shaw odnajdziesz na najwyższym poziomie lokacji Nexus: Centrum operacyjne. Zagadaj do niej i wyczerp wszystkie tematy rozmowy.

Porozmawiaj z Tannem

Skieruj się do biura dyrektora Tanna i w trakcie spotkania z nim porusz temat Nilkena. Będziesz musiał wyruszyć na planetę Eos w celu zbadania miejsca, w którym zamordowany został Mistrz Reynolds.

Zbadaj dowody morderstwa

Dalszą częścią questu najlepiej jest zająć się dopiero po ukończeniu głównego zadania Lepsze początki, dzięki czemu łatwiej ci będzie przemieszczać się po powierzchni planety - Pierwszy morderca | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Dalszą częścią questu najlepiej jest zająć się dopiero po ukończeniu głównego zadania Lepsze początki, dzięki czemu łatwiej ci będzie przemieszczać się po powierzchni planety. Miejsce zbrodni jest w niewielkiej odległości na południowy-zachód od pierwszej bazy na Eosie. Po dotarciu na miejsce zeskanuj pokazany na powyższym obrazku fragment metalowej zbroi.

Musisz teraz odnajdywać kolejne dowody, których przybliżone lokalizacje będą dodawane do mapy planety - Pierwszy morderca | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Musisz teraz odnajdywać kolejne dowody, których przybliżone lokalizacje będą dodawane do mapy planety. Podjeżdżaj w każde z tych miejsc Nomadem, wyjmuj z inwentarza skaner i rozglądaj się za obiektami do zeskanowania. Musisz odnaleźć i zeskanować trzy kolejne fragmenty zbroi.

Ostatni ślad do odnalezienia jest w pokazanej na obrazku jaskini, która jest legowiskiem kaerkynów (stworzenia te możesz rozjeżdżać Nomadem lub łatwo zabijać w bezpośrednich walkach). Odszukaj w jaskini omni-klucz zamordowanego Mistrza Reynoldsa. Wejdź w interakcję z omni-kluczem żeby zdobyć nowe dowody. Ustalisz, że Reynolds nie zginął z rąk Nilkena, choć ten pragnął go zabić.

Skonfrontuj się z Nilkenem

Powróć do lokacji Nexus: Centrum operacyjne i spotkaj się ponownie z więzionym Nilkenem. Udaj się następnie na spotkanie z dyrektorem Tannem. W trakcie tego spotkania możesz wybrać jeden z dwóch wariantów zachowania - zasugerować Tannowi żeby wypuścił Nilkena z racji na brak jego bezpośredniego udziału w morderstwie lub żeby skazał Nilkena na wygnanie w ramach kary za jego plany zamordowania Reynoldsa (jeśli wybrałeś ten wariant to spotkasz Nilkena w dalszej części gry na planecie Kadara).

Nagrody za ukończenie zadania: XP.