Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zwiększyć ilość przenoszonych przedmiotów jednorazowych w ME Andromeda? poradnik Mass Effect: Andromeda

Dzięki tej kapsule będziesz w stanie nosić więcej przedmiotów jednorazowych. - Jak zwiększyć ilość przenoszonych przedmiotów jednorazowych w ME Andromeda? - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dzięki tej kapsule będziesz w stanie nosić więcej przedmiotów jednorazowych.

Przedmioty jednorazowe (Consumables) pozwalają na uzyskanie krótkotrwałej premii, zmianę działania pocisków wystrzeliwanych przez broń, natychmiastowe odnowienie tarcz i przeładowanie broni, czy wystrzeleni potężnego pocisku, który załatwi większość wrogów. Ich nazwa jest jednak odrobinę myląca - w większość przypadków można z nich skorzystać kilkukrotnie, nim całkowicie wyczerpiesz ich zapas.

Jednakże, podobnie jak w przypadku broni, na początku rozgrywki postać może nosić ich jedynie dwa naraz, co znacząco ogranicza możliwości wykorzystania ich w walce. By temu zaradzić, można otworzyć dwie kapsuły kriogeniczne. Są to Always Prepared i Versatility, dostępne z grupy kapsuł militarnych. Po ich otwarciu, postać będzie w stanie przenosić odpowiednio 3 i 4 różne przedmioty jednorazowe.

Możliwość przenoszenia czterech przedmiotów jednorazowych przyda się każdej postaci, niezależnie od tego, czy skupia się ona wokół wykorzystania broni palnych, czy mocy Biotycznych i/lub Technicznych. Możliwość nałożenia amunicji kriogenicznej, odnowienie tarcz, czy odpalenie potężnego pocisku może zadecydować o losach całego starca.