Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Umierająca planeta | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Kiiran Dals na terenie stacji badawczej Pelaav [Havarl].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Umierająca planeta. To jedno z bardziej rozbudowanych zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda. Możesz je odblokować w dalszej części pobytu na Havarl i dotyczy ono zatrzymania procesu wyniszczającego ekosystem tej planety. Stanie się to możliwe dzięki uaktywnieniu trzech monolitów i jest to równoznaczne z koniecznością odwiedzenia nowych lokacji Porzuconych, w tym zupełnie nowej krypty.

Uwaga - Zaliczenie tego questu pozwoli ci podwyższyć współczynnik zdatności Havarl o kilkadziesiąt procent. Musisz się nim koniecznie zająć jeśli chcesz żeby poziom zdatności docelowo osiągnął 100 procent (brakujące procenty zdobędziesz dzięki zaliczeniu wybranych drobnych questów czy odblokowaniu dodatkowych stacji przesyłowych).

Odblokowanie zadania

Kiiran Dals powie ci o problemach planety - Umierająca planeta | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Kiiran Dals powie ci o problemach planety

Quest ten możesz rozpocząć dopiero po ukończeniu zadania Pomoc naukowcom z Havarl. W trakcie końcowej rozmowy z Kiiran Dals w lokacji stacja badawcza Pelaav dowiesz się o problemach Havarl. Zainicjuj nową rozmowę żeby dowiedzieć się więcej o możliwości podjęcia działań, które uchronią ekosystem tej planety przed całkowitym wyniszczeniem.

Znajdź wejście do sanktuarium Mithrava

Musisz wyruszyć daleko na wschód - Umierająca planeta | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Musisz wyruszyć daleko na wschód. Dotrzesz do kanionu oddzielającego znaną ci już zachodnią część mapy od wschodniej. Musisz tu zeskoczyć na sam dół i po znalezieniu się przy korycie rzeki wyruszyć na południe. Nie będzie to podróż pozbawiona dodatkowych "atrakcji", bo w drodze do celu możesz być nękany przez Porzuconych, przez roekaarów oraz przez lokalne okazy fauny (w tym przez silniejszych rylkorów i eirochów - walcz z nimi na dystans). W każdym z tych przypadków staraj się nie atakować na raz zbyt wielu wrogów żeby nie znaleźć się zmasowanym ostrzałem czy żeby nie zostać okrążonym przez liczne grupy przeciwników.

Po osiągnięciu celu podróży musisz odnaleźć pokazaną na powyższym obrazku konsolę (w razie potrzeby pomóż sobie skanerem). Skorzystanie z niej odblokowuje wejście do dolnych poziomów Mithravy.

Dotrzyj na szczyt Mithravy

W trakcie podróży musisz skorzystać z kilku konsol (ta z obrazka pozwoli ci dotrzeć na wyższą półkę) - Umierająca planeta | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
W trakcie podróży musisz skorzystać z kilku konsol (ta z obrazka pozwoli ci dotrzeć na wyższą półkę)

Wykonaj kilka większych skoków żeby z powodzeniem złapać się górnych półek. Po chwili znajdziesz się przy studni grawitacyjnej i należy ją aktywować. Wyrusz w stronę kolejnej studni i także i jej użyj. Rozpocznij teraz dość liniowy przemarsz, w trakcie którego wymagane będzie pozbycie się kilku Porzuconych. Po walkach odszukaj nową konsolę Porzuconych i wznów wspinaczkę dzięki nowo wysuniętym blokom. Wkrótce dotrzesz do następnej konsoli i w tym przypadku użycie jej rozwinie mostek. Zabij nowych Porzuconych i dotrzyj do jeszcze jednej konsoli. Ponownie doprowadzisz do wysunięcia się mostu.

Zostało jeszcze 67% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie