Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kolonizacja Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Dotarcie na planetę Elaaden.

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Kolonizacja Elaaden. To jedno zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas wizyty na planecie Elaaden. Zadanie to dotyczy założenia placówki na Elaaden. Niestety oprócz podniesienia poziomu zdatności tej planety będziesz też musiał wykonać kilka dodatkowych czynności powiązanych z innymi zadaniami.

Odblokowanie zadania

Miejsce, w którym założyć można placówkę na Elaaden. - Kolonizacja Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Miejsce, w którym założyć można placówkę na Elaaden.

Zadanie odblokuje się automatycznie, gdy tylko wylądujesz na planecie Elaaden. Nie warto jednak zaprzątać sobie nim głowy, gdyż trzeba wykonać jeszcze kilka innych zadań i osiągnąć przynajmniej 40% zdatności planety, by móc je wykonać.

Rozładuj napięcie w krogańskiej kolonii

Musisz wykonać zadanie Poszukaj skradzionego rdzenia napędu (Search for the Stolen Remnant Drive Core) na planecie Elaaden. Co więcej, musisz wykonać to zadanie w określony sposób. Na jego końcu, podczas rozmowy z Mordą, przywódczynią Krogan, będzie trzeba podjąć kluczową decyzję, czy oddać jej odnaleziony rdzeń, czy zatrzymać go dla siebie. Jeśli zatrzymasz rdzeń dla siebie, zablokujesz dalsze postępy w tym zadaniu. By móc wykonać zadanie Kolonizacja Elaaden, musisz więc oddać Mordzie odnaleziony rdzeń Porzuconych.

Zajmij się noclegownią złomiarzy

Musisz wykonać zadanie Noclegownia (The Flophouse), które zostało opisane w rozdziale o tym samym tytule.

Osiągnij 40% zdatności Elaaden

Musisz osiągnąć 40% zdatności planety Elaaden. By to uczynić, możesz wykonać następujące czynności:

  • Znaleźć, zbadać i aktywować kryptę Porzuconych. Wszystko opisane zostało w zadaniu Oswajanie pustyni (Taming a Desert). Wykonanie tego zadania da ci aż 40% zdatności planety Elaaden.
  • Odnaleźć wszystkie stacje przesyłowe (Forward Station) na planecie Elaaden. Każda z nich zwiększy o 2% zdatność planety.
  • Wykonać kilka dodatkowych zadań pobocznych. Do samego zadania Kolonizacja Elaaden trzeba ukończyć przynajmniej dwa, Poszukaj skradzionego rdzenia napędu (Search for the Stolen Remnant Drive Core) i Noclegownia (The Flophouse). Oba te zadania powinny zwiększyć zdatność planety Elaaden o 20%.

Najlepiej jest po prostu wykonać zadania opisane w trzecim podpunkcie, a następnie "dobić" resztę zdatności planety przy pomocy stacji przesyłowych.

Załóż placówkę

Miejsce, w którym znajduje się nadajnik, który służy do założenia placówki. - Kolonizacja Elaaden | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Miejsce, w którym znajduje się nadajnik, który służy do założenia placówki.

Gdy wykonasz wszystkie wymagane zadania i osiągniesz 40% zdatności planety, udaj się do punktu wskazanego przez znacznik misji. Tam wystarczy wejść w interakcję z nadajnikiem, by, po krótkiej scenie przerywnikowej, na planecie założona została placówka, a zadanie dobiegło końca.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.