Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć wszystkich towarzyszy? | FAQ poradnik Mass Effect: Andromeda

Dostępni członkowie drużyny w komplecie. - Jak zdobyć wszystkich towarzyszy? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Dostępni członkowie drużyny w komplecie.

Towarzysze stanowią kluczowy element każdej części serii Mass Effect, nie inaczej jest też z Andromedą. W tej odsłonie gracz także ma możliwość doboru członków drużyny, a co ciekawe, gra daje dostęp do wszystkich sześciu z nich stosunkowo szybko, bo raptem po ukończeniu mniej więcej 15% zawartości gry.

Jak zostało wspomniane, w grze dostępnych jest sześcioro współtowarzyszy. Są to:

  • Cora Harper - Ziemianka reprezentująca klasę Biotic Commando. Cora dostępna jest praktycznie od samego początku gry - dołączy do twojej drużyny po kilkunastu minutach rozgrywki.
  • Liam Kosta - Ziemianin klasy Crisis Specialist. Dołącza do drużyny jako pierwszy, podczas stawiania przez gracza pierwszych kroków w grze.
  • Vetra Nyx - Turianka reprezentująca klasę Drifter Mercenary. Podobnie jak dwie poprzednio opisane postaci, Vetra dołącza do drużyny bardzo szybko - przy pierwszym wejściu na statek Tempest, czyli mniej więcej po 2-3 godzinach gry.
  • Pelessaria Peebee B'Sayle - Asari o dość specyficznym wyglądzie, reprezentująca klasę Rogue Academic. Peebee dołącza do gracza pod koniec zadania Lepsze początki (A Better Beginning), po ucieczce z krypty - szczegóły znajdziesz w rozdziale "Lepsze początki" w Operacjach priorytetowych.
  • Nakmor Drack - najstarszy znany w uniwersum Mass Effect Kroganin, którego klasa w grze przedstawiona jest jako Veteran Warrior. Podobnie jak Peebee, Drack dołącza do drużyny pod koniec zadania Lepsze Początki (A Better Beginning), a dokładniej w momencie zakładania placówki (wojskowej bądź badawczej) na Eos. Szczegóły znajdziesz w rozdziale "Lepsze początki" w Operacjach priorytetowych.
  • Jaal Ama Darav - przedstawiciel rasy Angara, a zarazem jedyny członek drużyny, który nie pochodzi z Drogi Mlecznej, a z Andromedy. Jaal reprezentuje klasę Resistance Fighter, a do drużyny dołącza zaraz na początku jednej z Operacji priorytetowych, Ścieżka nadziei (A Trail of Hope).