Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nadbagaż | Tempest | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Suvi [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Nadbagaż. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i rozwiązuje się je w całości na pokładzie statku Tempest. Quest ten dotyczy tytułowego nadbagażu - będziesz musiał ustalić gdzie znajduje się nieznany ładunek i po odnalezieniu go zadecydować co z nim zrobić.

Odblokowanie zadania

Od Suvi dowiesz się o dodatkowym nieustalonym ładunku - Nadbagaż | Tempest | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Od Suvi dowiesz się o dodatkowym nieustalonym ładunku

Zadanie to powinno odblokować się podczas jednej z rozmów z Suvi na pokładzie statku Tempest. Dowiesz się od niej o niezidentyfikowanym dużym ładunku i poproszony zostaniesz o jego zlokalizowanie.

Przeskanuj pomieszczenia Tempesta w poszukiwaniu anomalii

Poszukiwana anomalia znajduje się za ścianą w pokazanej na powyższym obrazku małej zbrojowni, która zlokalizowana jest na najniższym pokładzie statku w jego południowo-wschodniej części - Nadbagaż | Tempest | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Poszukiwana anomalia znajduje się za ścianą w pokazanej na powyższym obrazku małej zbrojowni, która zlokalizowana jest na najniższym pokładzie statku w jego południowo-wschodniej części. Do jej odnalezienia i sprawdzenia musisz użyć skanera.

Po zidentyfikowaniu anomalii udaj się na mostek kapitański i porozmawiaj z Kallo. Wysłuchaj rozmowy oraz dziennika audio. Na sam koniec musisz zadecydować co zrobić z odnalezionym mechem. Wybór ten zakończy quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.