Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Avela Kjar | Romanse w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Avela Kjar. - Avela Kjar | Romanse w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Avela Kjar.

Avela to postać specyficzna, jeśli chodzi o romansowanie. Nie należy ona do drużyny gracza, przez co nie są z nią powiązane żadne misje lojalnościowe, które możesz łatwo zlokalizować i dla niej wykonać. Samo romansowanie też jest trochę utrudnione - flirtować możesz z nią tylko w kilku momentach, z czego dwa następują podczas misji pobocznych. Jednakże, jako opcja do romansowania dostępna jest ona jedynie dla męskiej wersji głównego bohatera, Scotta Rydera - grając Sarą nie można z nią flirtować, a jedynie utrzymywać przyjacielskie relacje.

Uwaga - romans z Avelą nie jest poważnym związkiem, to "jednorazowy skok w bok". Oznacza to, iż możesz z nią flirtować i romansować, nie blokując sobie tym samym drogi do "prawdziwego" romansu z jedną z pozostałych postaci. Nie musisz więc obawiać się przegapienia momentu zaangażowania się w związek, gdyż tutaj takowego nie ma.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie momenty, podczas których można flirtować z Avelą. Są to jedyne momenty, w których możesz to uczynić - nie można tego zrobić w dowolnym momencie pomiędzy misjami, jak to ma miejsce w przypadku innych postaci.

Misja / miejsce

Warunki odblokowania

Planeta Aya, Doki (Docks)

Dotarcie na planetę Aya i spotkanie się z Evfrą.

Podczas misji "Recovering the Past".

Dotarcie na planetę Aya i spotkanie się z Evfrą.

Podczas misji "Forgotten History".

Ukończenie misji "Recovering the Past".

Aya, Wodospad (In Front of Waterfall)

Po ukończeniu misji głównej, "The Journey to Meridian" i sprawdzeniu poczty.

Uwaga: nie ma tutaj możliwości pełnego zaangażowania się w związek. Nie musisz więc obawiać się tego, by nie zablokować sobie możliwości romansowania z innymi postaciami.