Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zaginiony zwiadowca | Voeld | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Haaną [Voeld: Siedziba ruchu oporu].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Zaginiony zwiadowca. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się nim zająć w trakcie pobytu na planecie Voeld. Quest ten dotyczy zlokalizowania tytułowego zaginionej zwiadowczyni. Ustalisz, że została ona uwięziona w sabotowanym przez nią kettowskim składzie broni i będziesz musiał ją uwolnić.

Odblokowanie zadania

Quest ten powinien stać się dostępny po tym jak spędzisz trochę czasu na planecie Voeld. W trakcie jednej z wizyt w Siedzibie ruchu oporu możliwe będzie porozmawianie z Haaną. Od postaci tej dowiesz się o możliwości uratowania angarskiej sabotażystyki, która jest uwięziona pod gruzami po wysadzeniu składu broni kettów.

Przeszukaj ruiny

Ruiny znajdują się w niewielkiej odległości na południowy-wschód od siedziby ruchu oporu - Zaginiony zwiadowca | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Ruiny znajdują się w niewielkiej odległości na południowy-wschód od siedziby ruchu oporu. Po dotarciu do zniszczonej konstrukcji wysiądź z Nomada i rozejrzyj się po okolicy pomagając sobie skanerem. Wejście do zniszczonego składu broni jest trudne do zauważenia na pierwszy rzut oka i pokazuje je powyższy obrazek.

Poszukaj ocalałych

W trakcie badania ruin nadal używaj skanera - Zaginiony zwiadowca | Voeld | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

W trakcie badania ruin nadal używaj skanera. Ustalisz dzięki temu, że jedne z drzwi są zamknięte. Zacznij podążać za żółtym połączeniem widocznym dzięki korzystaniu ze skanera. Linia ta doprowadzi Cię do pokazanej na obrazku barykady, przez którą musisz przebić się pomagając sobie np. bronią do walki wręcz. Po przebiciu się przez barykadę włam się do konsoli, a przywrócisz dostawy prądu.

Uwolnij ocalałych

Powróć do nowo odblokowanych drzwi i otwórz je żeby porozmawiać z Mashal, czyli z poszukiwaną sabotażystką. W pomieszczeniu będzie też przebywał ciężko ranny kett. Możesz pozwolić Mashal pozostać w ruinach i kontynuować torturowanie ketta lub zabić go i nakazać jej opuszczenie tego miejsca.

Wróć do Haany z nowymi informacjami

Niezależnie jak się zachowałeś w składzie broni powróć do Siedziby ruchu oporu żeby ponownie porozmawiać z Haaną.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.