Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Liam Kosta: Wycieczka po Ai | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Liamem [Tempest].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Liam Kosta: Wycieczka po Ai. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Liama i otrzymasz go dzięki spotkaniu się z nim na Tempeście po tym jak uratujesz Moshae Sjefę w głównym queście Ścieżka nadziei. Opisywane zadanie będzie dotyczyło złożenia krótkiej wizyty na planecie Aya i spotkania się na niej w lokalnym barze z Liamem.

Odblokowanie zadania

Po tym jak dostatecznie awansujesz w głównym zadaniu Ścieżka nadziei (uratowanie Moshae Sjefy z rąk Kardynał kettów) możesz spotkać się z Liamem na pokładzie statku Tempest. Zaproponuje on wspólną "wycieczkę" po planecie Aya (a konkretnie po jej nowo odblokowanych obszarach) i obieca wyjawić więcej szczegółów na miejscu.

Porozmawiaj z Liamem w tavetaan na Ai

Spotkaj się z Liamem w Tavetaan - Liam Kosta: Wycieczka po Ai | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Spotkaj się z Liamem w Tavetaan

Liam przebywa w barze w lokacji Tavetaan. Udaj się tam żeby z nim porozmawiać (przy barze stoi też Nakmor Drack, ale z nim nie musisz akurat odbywać rozmowy). W trakcie spotkania poproszony zostaniesz przez Liama o zeskanowanie stoisk jednego z wrogich handlarzy.

Przeskanuj towar wrogiego handlarza

Skieruj się na targ i podejmij próbę zeskanowania rzeczy sprzedawanych przez Xaana Ingila, który odmawia oferowania na sprzedaż swoich towarów nowym przybyszom. Samo skanowanie nie przebiegnie dokładnie z planem, ale quest mimo wszystko zostanie zaktualizowany.

Porozmawiaj z Liamem w tavetaan

Powróć do Liama żeby ponownie się z nim spotkać (w trakcie spotkania możesz być bardziej lub mniej wyrozumiały w stosunku do Liama). Rozmowa ze wspomnianym towarzyszem zakończy ten krótki quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.