Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Liam Kosta: Światy na placówki | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Automatycznie po dotarciu na planetę zdatną do założenia placówki.

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Liam Kosta: Światy na placówki. To jeden z pobocznych questów gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Quest ten jest powiązany z postacią Liama i otrzymasz go automatycznie w momencie dotarcia na jedną z kolejnych po Eosie planet zdatnych do założenia placówki (będzie to planeta Havarl lub planeta Voeld).

Ocenianie planet pod kątem założenia placówki

Od momentu odblokowania tego questu możesz zajmować się ocenianiem poszczególnych planet pod kątem możliwości założenia na nich placówki Inicjatywy Andromeda. Odbywa się to poprzez rozwiązywanie określonych questów na tych planetach z zamiarem podnoszenia ich poziomu zdatności.

Na planecie Havarl wypełnisz założenia opisywanego questu po tym jak zaliczysz poboczne zadanie Umierająca planeta, a więc po tym jak uruchomisz wszystkie monolity i odwiedzisz kryptę Porzuconych.

Na planecie Voeld wypełnisz założenia opisywanego questu po tym jak zaliczysz poboczne zadanie Kolonizując Voeld, a więc po tym jak podniesiesz poziom zdatności planety do co najmniej 40% i odwiedzisz miejsce założenia nowej placówki Inicjatywy Andromeda.

Na planecie Kadara wypełnisz założenia opisywanego questu po tym jak zaliczysz poboczne zadanie Kolonizacja Kadary. Oprócz podniesienia poziomu zdatności planety do co najmniej 40% wymusza ono też wykonanie szeregu innych czynności. Ich zestawienie znalazło się w opisie przejścia wspomnianego questu.

Na planecie Elaaden wypełnisz założenia opisywanego questu po tym jak zaliczysz poboczne zadanie Kolonizacja Elaaden. Oprócz podniesienia poziomu zdatności planety do co najmniej 40% wymusza ono też wykonanie szeregu innych czynności. Ich zestawienie znalazło się w opisie przejścia wspomnianego questu (w szczególności mowa tu o rozwiązaniu problemów kroganów z Nowej Tuchanki).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.