Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Na ratunek (Stage a Rescue) | Operacje priorytetowe poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Ukończenie zadania Oczy przy ziemi [Voeld: Hjara].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Na ratunek. Quest ten domyślnie traktowany jest jako operacja priorytetowa (zadanie głównego wątku fabularnego) gry Mass Effect Andromeda. Jeśli jednak w ramach przechodzenia głównej fabuły podejmiesz się najpierw misji na Havarl (Pomoc naukowcom z Havarl) to zostanie on przeniesiony do kategorii "Zadania w Helejosie" dziennika. Stanie się on w rezultacie pobocznym questem, przy czym nadal będziesz się mógł nim zająć i w taki sam sposób go ukończyć.

Opisywany quest jest kontynuacją opisanego na poprzedniej stronie zadania Oczy przy ziemi. Będziesz musiał dotrzeć do więzienia kettów, w którym przetrzymywani są złapani angarowie i doprowadzić do ich oswobodzenia. Pozwoli ci to zyskać zaufanie rasy angarów.

Udaj się do kettowskiego więzienia

Więzienie kettów zlokalizowane jest w północnej części mapy i z dotarciem do niego nie powinieneś mieć żadnych kłopotów.

Uratuj pojmanych angarów

Aktywuj konsole żeby uwalniać kolejnych angarów - Na ratunek (Stage a Rescue) | Operacje priorytetowe - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Aktywuj konsole żeby uwalniać kolejnych angarów

Angarowie przetrzymywani są w oznaczonych przez grę klatkach i możesz od razu do nich dotrzeć lub zająć się tym dopiero po zabezpieczeniu całego obozu. Jeśli przedwcześnie uratujesz więźniów to będą ci oni mogli pomóc w walkach, aczkolwiek ich życie znajdzie się wtedy w niebezpieczeństwie. Pokonanie kettów w pojedynkę nie powinno być zresztą takie trudne, choć musisz uważać na wrogów rozstawionych na wyższych poziomach. Dodatkowo licz się z tym, że niedługo po rozpoczęciu walk w więzieniu zjawią się posiłki.

Niezależnie od obranej taktyki działania w celu uwolnienia każdego z więźniów musisz podejść do klatki z aktywnym polem ochronnym i wejść w interakcję z konsolą sterowania.

Porozmawiaj z uratowanymi angarami

Po zakończonych walkach porozmawiaj z Niilj'em. Przy okazji otrzymasz od niego dysk z kodem kettów powiązany z innym pobocznym zadaniem Poznaj rodzinkę.

Uwaga - Jeśli wykonałeś tę misję zanim zająłeś się questem na Havarl (Pomoc naukowcom z Havarl) to zaliczenie jej pozwoli ci zdobyć zaufanie Evfry i innych angarów. Możesz w takiej sytuacji wznowić zaliczanie głównego questu Ścieżka nadziei (skontaktowanie się z Evfrą z pokładu Tempesta).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy, odblokowanie pobocznego zadania Poznaj rodzinkę.