Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zmienić strój postaci? | FAQ poradnik Mass Effect: Andromeda

Ekran dostosowywania wyglądu bohatera bądź bohaterki. - Jak zmienić strój postaci? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Ekran dostosowywania wyglądu bohatera bądź bohaterki.

Dla tych graczy, którzy zwracają uwagę nie tylko na "osiągi bojowe" swojej postaci, ale także na wygląd, ważna będzie możliwość zmodyfikowania garderoby głównego bohaterka / głównej bohaterki. W Mass Effect Andromeda taka możliwość jest, jednak miejsce, w którym można tego dokonać, jest dość dobrze ukryte, a sama gra w żaden sposób o tym nie informuje.

By tego dokonać, udaj się na dolny pokład statku Tempest - można dostać się tam podążając na północ bądź na południe od centralnego miejsca statku (gdzie dostępny jest komputer z badaniami i wysyłaniem Grup Uderzeniowych), a następnie zeskakując przez barierkę, bądź po prostu schodząc na dół po drabinie. Następnie kierować musisz się cały czas na północ, by wreszcie dotrzeć do kajuty głównego bohatera.

Lokalizacja Garderoby na statku Tempest. - Jak zmienić strój postaci? | FAQ - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Lokalizacja Garderoby na statku Tempest.

Wewnątrz znajdziesz kilka miejsc, w których można wejść w interakcję, jednak ciebie interesuje Garderoba (Wardrobe), która zlokalizowana jest na lewo od wejścia do pomieszczenia - dokładną lokalizację zobaczyć możesz także na obrazku powyżej. Po wejściu do ekranu dostosowania wyglądu, do wyboru będą trzy różne stroje "codzienne", w których bohater/ka porusza się, na przykład, po wnętrzu statku Tempest, a także druga karta, w której dostosować możesz kolory pancerza bojowego, wykorzystywanego na powierzchniach planet.