Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gil Brodie | Romanse poradnik Mass Effect: Andromeda

Gil Brodie. - Gil Brodie | Romanse - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Gil Brodie.

Gil to postać, która nie jest dostępna, jako członek drużyny, którego bierze się na misję - służy on na statku Tempest. Jednakże, jako opcja do romansowania dostępna jest ona jedynie dla męskiej wersji głównego bohatera, Scotta Rydera - grając Sarą nie można z nią flirtować, a jedynie utrzymywać przyjacielskie relacje. Gil Brodie to postać, z którą można nawiązać bliskie relacje - angażując się w tego typu związek zablokujesz sobie możliwość romansowania z innymi postaciami w grze. Momenty flirtowania z nim pojawiają się po ukończeniu każdej z głównych misji (Operacje priorytetowe).

Uwaga - pamiętaj, iż przed zaangażowaniem się można po prostu zapisać stan gry. Następnie przeprowadzić możesz resztę romansu, a po wszystkim załadować stan gry i flirtować z inną postacią. Opcja romansowania z innymi postaciami blokuje się tylko wtedy, gdy zaangażujesz się w jakiś związek.

Poniżej znajdziesz tabelę przedstawiającą wszystkie dostępne dla Gila misje lojalnościowe, wraz z wymaganiami, które trzeba spełnić, by je odblokować. Dokładnie opis wszystkich tych misji znajdziesz w poradniku, w rozdziale Sojusznicy i związki.

Misja

Warunki odblokowania

Gil Brodie: A Game of Poker

Ukończenie misji "Ścieżka nadziei" (A Trail of Hope).

Gil Brodie: The Friend

Ukończenie misji "Hunting the Archon".

Uwaga: opcja zaangażowania się w związek pojawi się podczas misji lojalnościowej "Gil Brodie: The Friend". Jeśli chcesz móc flirtować i ciągnąć dalej romanse z innymi członkami załogi, a jednocześnie chcesz zobaczyć moment kulminacyjny romansu z Gilem, zapisz grę przed rozpoczęciem wspomnianej misji, by w razie czego móc potem bez problemu zobaczyć inne romanse.