Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nakmor Drack: Rozróba, Jak zgrywać twardziela i Ogniste miażdżypaszcze | Sojusznicy i związki poradnik Mass Effect: Andromeda

Na stronie znajduje się opis przejścia trzech małych zadań gry Mass Effect: Andromeda, które powiązane są z postacią Nakmora Dracka. Wszystkie te questy stają się dostępne jakiś czas po ukończeniu misji lojalnościowej Dracka - Nakmor Drack: Przyszłość naszego ludu. Każde z tych zadań jest bardzo krótkie, zakładając konieczność dotarcia w wyznaczone miejsce i wzięcia udziału w niezbyt skomplikowanej scenie.

Nakmor Drack: Rozróba (Nakmor Drack: Knock 'Em Down)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Nakmora Dracka [Tempest].

Quest ten pozwala na spotkanie się z Drackiem w barze na planecie Kadara. Podczas rozwiązywania zadania dojdzie do bójki w barze, w której będziesz mógł wziąć aktywny udział.

Odblokowanie zadania

Zadanie to powinno zostać odblokowane niedługo po zaliczeniu misji lojalnościowej Nakmora Dracka - Nakmor Drack: Przyszłość naszego ludu. Od kroganina otrzymasz e-maila z zaproszeniem do spotkania w barze.

Spotkaj się z Drackiem w Pieśni Kralli

1 - Nakmor Drack: Rozróba, Jak zgrywać twardziela i Ogniste miażdżypaszcze | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Wykonaj przelot na planetę Kadara i po dotarciu do Portu Kadara udaj się do baru Pieśń Kralli - Nakmor Drack: Rozróba, Jak zgrywać twardziela i Ogniste miażdżypaszcze | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Wykonaj przelot na planetę Kadara i po dotarciu do Portu Kadara udaj się do baru Pieśń Kralli. Od Nakmora Dracka dowiesz się o zorganizowanych przez niego nietypowych "zawodach". Możesz dołączyć do bójki wybierając lewą opcję dialogową (obrazek 1) lub odmówić Drackowi. Jeśli dołączyłeś do Dracka to w trakcie bójki w barze będziesz mógł użyć specjalnej opcji zachowania i uniknąć ataku jednego z gości lokalu (obrazek 2), ale nawet jeśli zawalisz tę akcję to quest nie zakończy się w diametralnie inny sposób. Po zakończonym spotkaniu w barze quest również zostanie zaliczony.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Nakmor Drack: Jak zgrywać twardziela (Nakmor Drack: How to Act Tough)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Kesh [Tempest].

Quest ten dotyczy towarzyszeniu Nakmorowi Drackowi w wizycie u lekarza. O jego stan zdrowia zaniepokojona będzie Kesh i wiadomość od niej odblokuje zadanie.

Odblokowanie zadania

Zadanie to powinno zostać odblokowane niedługo po zaliczeniu misji lojalnościowej Nakmora Dracka - Nakmor Drack: Przyszłość naszego ludu. Otrzymasz e-maila od Kesh z prośbą o dopilnowanie żeby Drack udał się na wizytę do lekarki Lexi.

Sprawdź ambulatorium Tempesta

Porozmawiaj z Drackiem i Lexi w klinice - Nakmor Drack: Rozróba, Jak zgrywać twardziela i Ogniste miażdżypaszcze | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Porozmawiaj z Drackiem i Lexi w klinice

Ambulatorium znajduje się na niższym poziomie Tempesta i po wejściu do niego automatycznie załączy się scenka ze spotkania z doktor Lexi oraz Drackiem. W trakcie tego spotkania możesz wybierać dowolne opcje dialogowe. Dowiesz się więcej na temat stanu zdrowia Dracka oraz jego implantów. Tuż po zakończonej rozmowie quest zostanie zaliczony.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Nakmor Drack: Ogniste miażdżypaszcze (Nakmor Drack: Firebreathing Thresher Maws)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Nakmora Dracka [Tempest].

Quest ten dotyczy spotkania się z Nakmorem Drackiem w klubie Wir na Nexusie w celu porozmawiania z nim o krogańskiej grze związanej z tytułowymi miażdżypaszczami.

Odblokowanie zadania

Zadanie to powinno zostać odblokowane niedługo po zaliczeniu misji lojalnościowej Nakmora Dracka (Nakmor Drack: Przyszłość naszego ludu) oraz innych mniejszych questów opisanych powyżej. Od kroganina otrzymasz e-maila z zaproszeniem do spotkania w Wirze.

Spotkaj się z Drackiem w Wirze

Nakmor Drack jest w barze Wir - Nakmor Drack: Rozróba, Jak zgrywać twardziela i Ogniste miażdżypaszcze | Sojusznicy i związki - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Nakmor Drack jest w barze Wir

Wykonaj przelot na Nexusa. Gwoli przypomnienia klub Wir znajduje się w obszarze wspólnym w sekcji Nexus: Dok. W trakcie spotkania z Drackiem poruszony zostanie temat krogańskiej gry dla dzieci o tematyce miażdżypaszcz. Nie licz jednak na to, że załączy się jakaś mini-gra, gdyż quest zostanie zaliczony tuż po odbyciu rozmowy.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.