Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Epilog | Operacje priorytetowe w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Na stronie znajduje się opis przejścia dwóch ostatnich operacji priorytetowych (zadań głównego wątku fabularnego) gry Mass Effect Andromeda. Są to bardzo krótkie misje pełniące rolę epilogu. Pierwsze z tych zadań odblokowywane jest od razu po ukończeniu questu Meridian: Droga do domu, a drugie po skolonizowaniu wszystkich czterech planet.

Epilog: W domu i z dala od niego (Epilogue: Home and Away)

Spotykaj się z kolejnymi członkami załogi Tempesta - Epilog | Operacje priorytetowe w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Spotykaj się z kolejnymi członkami załogi Tempesta

Quest ten odblokowywany jest automatycznie po ukończeniu głównego zadania Meridian: Droga do domu i dochodzi do tego po powrocie na arkę Hyperion w Meridianie. Zadanie rozpoczyna się od rozmowy z uratowanym bliźniakiem, którą możesz zresztą kontynuować ponownie zagadując do tej postaci.

W ramach opisywanego questu musisz spotkać się z dziesięcioma członkami załogi Tempesta. Z każdą z tych osób do odbycia jest krótka rozmowa i jej przebieg może nieznacznie się różnić w zależności od decyzji podjętych podczas przechodzenia gry oraz tego czy z którąś z tych osób nie romansujesz.

Zostało jeszcze 62% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie