Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mniejsze zadania | Sojusznicy i związki w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Na stronie znajdują się opisy przejścia kilku mniejszych zadań gry Mass Effect: Andromeda z kategorii "Sojusznicy i związki". Questy te powiązane są z wybranymi członkami załogi Tempesta i będziesz mógł zająć się nimi dopiero po sprostaniu ich ściśle określonym wymaganiom.

Cora Harper: Służba wzywa (Cora Harper: Duty Calls)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Cory [Tempest].

Zadaniem tym możesz zająć się dopiero po zaliczeniu misji lojalnościowej Cory - Cora Harper: Na granicy służby. Może ono ponadto zostać odblokowane tylko jeśli romansowałeś do tej pory z Corą i jeśli nie jesteś aktualnie w stałym związku z jakąś inną osobą.

Po otrzymaniu e-maila od Cory spotkaj się z nią na Tempeście. W trakcie tego spotkania możesz zaprosić ją do swojej kajuty.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Jaal Ama Darav: Angarska miłość (Jaal Ama Darav: Angaran Affection)

Odblokowanie: Rozmowa z Jaalem [Aya].

Zadaniem tym możesz zająć się dopiero po zaliczeniu misji lojalnościowej Jaala - Jaal Ama Darav: Z krwi i kości. Może ono ponadto zostać odblokowane tylko jeśli romansowałeś do tej pory z Jaalem i jeśli nie jesteś aktualnie w stałym związku z jakąś inną osobą.

Powróć na planetę Aya, odszukaj na niej Jaala (powinien przebywać w pobliżu siedziby ruchu oporu) i spotkaj się z nim. Akcja ta zakończy ten bardzo krótki quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Liam Kosta: Coś dla nas (Liam Kosta: Something for Us)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Liama [Tempest].

Zadaniem tym możesz zająć się dopiero po zaliczeniu misji lojalnościowej Liama (Liam Kosta: Stawka większa niż życie). Dodatkowo wymagane jest rozegranie questu Liam Kosta: Społeczność, w trakcie którego musisz wyrazić swoje uczucia w stosunku do Liama. W międzyczasie nie możesz być oczywiście na stałe związany z żadną inną osobą.

Porozmawiaj z Liamem na pokładzie Tempesta i zgodnie z jego życzeniem zbuduj dla niego ulepszenie Lover's Leap Mod. Po tym jak tego dokonasz udaj się na planetę Eos (na wyprawę zabierz koniecznie Liama!) i dotrzyj we wskazany punkt żeby załączyła się scenka ze spotkania z nim.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Peebee: Dusze (Peebee: Spirits)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Peebee [Tempest].

Zadaniem tym możesz zająć się dopiero po zaliczeniu misji lojalnościowej Peebee - Peebee: Tajemniczy sygnał Porzuconych. Może ono ponadto zostać odblokowane tylko jeśli romansowałeś do tej pory z Peebee i jeśli nie jesteś aktualnie w stałym związku z jakąś inną osobą.

Po otrzymaniu e-maila od Peebee udaj się do kajuty kapitańskiej na Tempeście żeby sprawdzić otrzymany od niej prezent. Załączy się scenka ze spotkania z Peebee.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.

Suvi Anwar: Nowe odkrycia (Suvi Anwar: New Discoveries)

Odblokowanie: Otrzymanie e-maila od Suvi [Tempest].

Zadaniem tym możesz zająć się tylko jeśli przy każdej okazji próbowałeś flirtować z Suvi. Dodatkowym wymogiem jest to żeby w trakcie gry nie związać się na stałe z żadną inną osobą.

Po otrzymaniu e-maila od Suvi wyrusz na Nexusa żeby spotkać się z nią w jej laboratorium - jest ono w lokacji Nexus: Dok na górnym poziomie obszaru wspólnego. Spotkanie to możesz rozpocząć od odpalenia specjalnej akcji i przytulenia Suvi. Spotkanie to może zakończyć się pocałunkiem i wyrażeniem chęci związania się z Suvi.

Nagrody za ukończenie zadania: XP.