Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przełamując lody (Icebreaker) poradnik Mass Effect: Andromeda

Sposób odblokowania: Rozbij zamrożonego przeciwnika ciosem z wyskoku (tryb singleplayer).

Komentarz: Najpierw musisz zamrozić dowolnego wroga i następnie odpalić atak ze skoku. Atak musi jednak zabić przeciwnika - nie możesz go jedynie ranić, musisz go nim wykończyć.

Do tego zadania niezbędna jest zdolność Cryo Beam z drzewka Technologii. - Przełamując lody (Icebreaker) - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Do tego zadania niezbędna jest zdolność Cryo Beam z drzewka Technologii.

Trofeum, które jest stosunkowo trudne do zdobycia. By je zdobyć, musisz zamrozić przeciwnika, a następnie wykonać atak z powietrza, przy pomocy którego zabijesz go i rozbijesz na kawałki. Trudność polega na tym, iż wróg często zostaje zabity zanim zdążysz wykonać atak z wyskoku, lub, co zdarza się częściej, przeżyje on atak, a ty nie otrzymasz trofeum.

Gdy zamrozisz wroga, wykonaj atak z powietrza, by go dobić i otrzymać trofeum. - Przełamując lody (Icebreaker) - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Gdy zamrozisz wroga, wykonaj atak z powietrza, by go dobić i otrzymać trofeum.

Wyposaż swoja postać w zdolność Cryo Beam z drzewka Technologii - wystarczy jeden punkt, nie musisz inwestować więcej. Następnie znajdź wroga, który nie posiada pancerza, ani tarcz - takiego przeciwnika nie uda ci się zamrozić. Zbij jego punkty zdrowia do mniej więcej połowy, następnie wykorzystaj wspomnianą zdolność, która po 2-3 sekundach powinna go zamrozić. Przeciwnik padnie na ziemię jak kłoda, a tobie pozostaje wykonać atak z powietrza i trafić nim przeciwnika. Jeśli wszystko się udało, wróg zostanie rozbity na kawałki, a ty otrzymasz trofeum - jeśli nie, wystarczy spróbować ponownie.

Poniżej znajdziesz film przedstawiający cały proces.