Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drzemiące smoki | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z protestującymi [Nexus: Dok].

Na stronie znajduje się opis przejścia questu Drzemiące smoki. To zadanie w Helejosie (poboczny quest) gry Mass Effect: Andromeda, które powiązane jest z reperkusjami wyboru rodzaju placówki na Eosie w głównym zadaniu Lepsze początki. W ramach tego zadania będziesz mógł spotkać się z protestującymi dążącymi wybudzenia z hibernacji członków ich rodzin i następnie rozważyć spełnienie ich żądań.

Odblokowanie zadania

Protestujących spotkasz niedalko działu hydroponiki - Drzemiące smoki | Nexus | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Protestujących spotkasz niedalko działu hydroponiki

Okazja do dodania do dziennika tego questu pojawi się jakiś czas po zaliczeniu głównego zadania Lepsze początki na Eosie. W trakcie jednej z kolejnych wizyt na Nexusie możesz wpaść na protestujących - będą oni przebywali w południowej części lokacji Nexus: Dok niedaleko działu hydroponiki. Porozmawiaj z nimi by dowiedzieć się, że żądają wypuszczenia z komor stazy członków ich rodzin. Możesz obiecać udzielenie im wsparcia.

Porozmawiaj z Kandrosem

Udaj się do lokacji Nexus: Centrum operacyjne i zainicjuj rozmowę z Kandrosem, dzięki czemu dojdzie do spotkania z innymi wysoko postawiono osobami w Nexusie. W trakcie tego spotkania możesz zachować się na dwa sposoby - przystać na pomysł zdławienia dalszych protestów siłą lub zgodzić się na spełnienie życzeń protestujących i wypuszczenie członków ich rodzin z komor stazy. Jeśli wybrałeś ten drugi wariant to będziesz musiał dodatkowo autoryzować ten proces i w tym celu należy wejść w interakcję z konsolą sterującą pracą kapsuł.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.