Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

W poszukiwaniu przeszłości | Aya | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z Avelą Kjar [Aya: Doki].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania W poszukiwaniu przeszłości. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz je odblokować podczas pierwszej wizyty na planecie Aya w ramach głównego zadania Ścieżka nadziei. Quest ten dotyczy zbadania wraku antycznego promu na planecie Havarl i odnalezienia artefaktów dla kusztoszki Aveli Kjar.

Odblokowanie zadania

Po tym jak po raz pierwszy znajdziesz się w lokacji Aya: Doki (dojdzie do tego po zaliczonym spotkaniu z Evfrą) odszukaj kustoszkę Avelę Kjar i porozmawiaj z nią. Zostaniesz przez nią poproszony o zlokalizowanie wraku starożytnego promu podczas wizyty na planecie Havarl i o zbadanie go z zamiarem odzyskania cennych artefaktów (możesz też poflirtować z rozmówczynią).

Znajdź miejsce rozbicia promu na Havarl

Poszukiwany wrak - W poszukiwaniu przeszłości | Aya | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Poszukiwany wrak

Po dotarciu na Havarl skieruj się do centralnej części mapy, bo to właśnie tam znajduje się rozbity prom (jego lokalizacja jest zaznaczona na mapie). Jest on konkretnie w korycie rzeki, do którego musisz zeskoczyć. Zachowaj czujność, bo w pobliżu mogą przebywać m.in. Porzuceni, agresywne okazy lokalnej fauny czy roekaarowie. Zeskanuj wrak i następnie go osobiście zbadaj, a wejdziesz w posiadanie hełmu pilota (Ancient Angaran Pilot's Helmet).

Zwróć artefakt Aveli na Ai

Możesz już powrócić na Ayę żeby zdać raport Aveli i przekazać jej hełm. Dodatkowo w trakcie rozmowy możesz z nią ponownie poflirtować.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.