Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przerośnięte bestie | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Porozmawianie z doktor Tassaną Rilar i doktorem Erichem Baumgartenem [Havarl: stacja badawcza Pelaav ].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Przerośnięte bestie. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda. Otrzymuje się je od naukowców Inicjatywy Andromedy po tym jak dotrą na planetę Havarl. Quest ten dotyczy przeanalizowania zmutowanych okazów fauny na Havarl na prośbę naukowców.

Odblokowanie zadania

Naukowców odnajdziesz w jednym z budynków stacji badawczej - Przerośnięte bestie | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Naukowców odnajdziesz w jednym z budynków stacji badawczej

Questem tym najwcześniej możesz zająć się po tym jak przyczynisz się do założenia placówki Inicjatywy Andromeda na planecie Havarl. Oznacza to konieczność zaliczenia na Havarl pobocznych questów Umierająca planeta (dotarcie do krypty Porzuconych) oraz Sojusze międzykulturowe (porozmawianie z Addison w kwestii utworzenia placówki). Po tym jak spełnisz te wymagania możesz powrócić do stacji badawczej Pelaav (tej zlokalizowanej niedaleko lądowiska Tempesta). Porozmawiaj w tym miejscu z doktor Tassaną Rilar i z doktorem Erichem Baumgartenem. Obiecaj pomóc naukowcom w prowadzonych przez nich badaniach.

Porównaj znaczniki genetyczne z danymi o znanych miejscach występowania zwierząt

Zajrzyj do bazy danych - Przerośnięte bestie | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Zajrzyj do bazy danych

Pozostań na terenie stacji badawczej i dotrzyj do bazy danych archiwum genetycznego. Użyj komputera i sprawdź wszystkie pozycje z listy. Dowiesz się, że będziesz musiał zbadać trzy zmutowane stworzenia na Havarl. Wszystkie kreatury będą zaznaczone na mapie i możesz do nich docierać w odowlnej kolejności.

Zbierz dane ze zmutowanego challyriona

Zmutowanego challyriona możesz odnaleźć w niewielkiej odległości na północ od stacji badawczej. Z oczywistych względów potwór ten będzie nieco silniejszy od zwykłych challyrionów, ale walka nie powinna być zbyt wymagająca. Po wygranym pojedynku zeskanuj zwłoki potwora.

Zbierz dane ze zmutowanego rylkora

Zmutowany rylkor znajduje się na wschód od miejsca rozpoczęcia tego questu. Na "polowanie" zabierz ze sobą dobrą broń do osłabiania pancerzy wrogów. Także i tym razem zeskanuj potwora po tym jak go pokonasz.

Zbierz dane ze zmutowanego eirocha

Zmutowany eiroch przebywa na południe od dawnego Pelaav we wschodniej części mapy. Zbliżenie się do miejsca występowania tej kreatury odblokuje poniższy cel misji.

Pokonaj Roekaarów i zmutowane eirochy

Dołącz do walk, w trakcie których korzystaj z najlepszych umiejętności i broni do osłabiania pancerzy wrogów. Zmutowany eiroch jest bardzo wytrzymały i w trakcie atakowania tego potwora trzymaj go też koniecznie na dystans, bo zadaje on duże obrażenia w walce w zwarciu. Po wygranej bitwie zeskanuj pokonane stworzenie.

Przeszukaj zaopatrzenie grupy myśliwskiej Roekaarów

Rozejrzyj się po obozowisku Roekaarów - Przerośnięte bestie | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Rozejrzyj się po obozowisku Roekaarów. Musisz zlokalizować w nim pokazanego na obrazku datapada i zapoznać się z zapisaną na nim wiadomością.

Zbadaj obóz Roekaarów

Moment dokonania wyboru - Przerośnięte bestie | Havarl | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Moment dokonania wyboru

Nowy obóz Roekaarów znajduje się na północ od lokacji, w której polowałeś na zmutowanego eirocha. Pokonaj przebywających tam przeciwników i po oczyszczeniu okolicy odszukaj terminal badawczy. Wejdź z nim w interakcję. Będziesz mógł zachować się na dwa sposoby - od razu zniszczyć dane badawcze lub najpierw wykonać ich kopię.

Wróć do naukowców

Powróć do zleceniodawców questu w stacji badawczej Pelaav celem zdania im raportu. Jeśli skopiowałeś dane badawcze Roekaarów to możesz je przekazać naukowcom.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.