Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Lud podzielony | Kadara | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Ukończenie pobocznego zadania Morderstwo w porcie Kadara [Kadara: Slumsy].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Lud podzielony. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i jest ono odblokowywane po ukończeniu zadania Morderstwo w porcie Kadara. Ten quest dotyczy dalszego zbadania serii morderstw i rozprawienia się z odpowiedzialnymi za nie Roekaarami.

Odblokowanie zadania

Quest ten jest automatycznie odblokowany po zaliczeniu zadania Morderstwo w porcie Kadara, a więc po spotkaniu się z Reyesem w Slumsach na Kadarze.

Udaj się na miejsce zbrodni

Miejsce zbrodni znajduje się na pustkowiach Kadary, a konkretnie w tej samej części planety, którą odwiedza się w poszukiwaniu transpondera w głównym zadaniu Polowanie na Archonta. Jest to obszar na północ od planowanego miejsca założenia placówki na Kadarze (quest Kolonizacja Kadary).

Zeskanuj wszystkie wskazówki na miejscu zbrodni

1 - Lud podzielony | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Po dotarciu do miejsca zbrodni (obrazek 1) wysłuchaj rozmowy z Reyesem i przystąp do oględzin - Lud podzielony | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Po dotarciu do miejsca zbrodni (obrazek 1) wysłuchaj rozmowy z Reyesem i przystąp do oględzin. Musisz zeskanować ślady krwi, ślady stóp na zewnątrz i wewnątrz budynku, zwłoki kroganina oraz pokazany na obrazku 2 duży nóż, który odnajduje się przy wejściu do budynku. Po zbadaniu wszystkich ważnych śladów (w pomieszczeniu jest też kilka opcjonalnych) zaktualizowany zostanie cel misji.

Spotkaj się z Reyesem w kryjówce Roekaarów

Kryjówka Roekaarów znajduje się w południowej części mapy i jest to pokazany na powyższym obrazku mały budynek - Lud podzielony | Kadara | Zadania w Helejosie - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Kryjówka Roekaarów znajduje się w południowej części mapy i jest to pokazany na powyższym obrazku mały budynek. Spróbuj otworzyć drzwi wejściowe do tego budynku, a załączy się scenka ze spotkania z Roekkarami i ich przywódczynią Farah Noskos. Niezależnie od wybieranych opcji dialogowych zmuszony zostaniesz do rozegrania bitwy.

Pokonaj Roekaarów

Postaraj się przełączyć na dobrą broń do walk na krótkim i średnim dystansie, gdyż bitwa w całości rozegra się w niewielkie kompleksie jaskiń. Nie powinna ona być trudna, choć uważaj na nieco silniejszych sabotażystów.

Wyjdź z kryjówki Roekaarów

Po wygranej bitwie możesz zbadać jaskinie w poszukiwaniu pojemników ze skarbami lub od razu udać się do wyjścia. Załączy się tam krótki filmik z rozmowy z Reyesem (możesz z nim ponownie poflirtować).

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.