Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szare komórki | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Ukończ zadanie Umysł wygnańca. [Elaaden].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Szare komórki. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas zwiedzania planety Elaaden. By je odblokować, musisz ukończyć zadanie Umysł wygnańca (The Mind of an Exile) na planecie Elaaden.

Odblokowanie zadania

By odblokować zadanie, musisz ukończyć inne - Umysł wygnańca (The Mind of an Exile). Gdy tylko zeskanujesz ostatniego złomiarza, rozpocznie się rozmowa z Lexi. Tuż po niej otrzymasz nowe zadanie, Szare komórki, opisywane w tym rozdziale.

Weź serum Lexi

Serum Lexi, które musisz zebrać. - Szare komórki | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Serum Lexi, które musisz zebrać.

W pierwszej kolejności udaj się w stronę znacznika misji. Wewnątrz budynku, znajdziesz leżące na regale serum od Lexi. Zbierz ten przedmiot, by wywołać rozmowę z kobietą i pchnąć misję do przodu.

Przeskanuj złomiarzy, aby znaleźć kandydata do testów

Złomiarz, którego należy zeskanować. - Szare komórki | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Złomiarz, którego należy zeskanować.

Musisz teraz ponownie zeskanować złomiarzy znajdujących się w okolicy, by znaleźć kandydata do testów. Udaj się kolejno do znaczników misji i zeskanuj znajdujące się tam osoby. Gdy powtórzysz czynność kilka razy, znajdziesz wreszcie upragnionego kandydata, co załączy kolejną rozmowę z Lexi.

Porozmawiaj ze złomiarzem

Rozmowa ze złomiarzem zakończy zadanie. - Szare komórki | Elaaden | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Rozmowa ze złomiarzem zakończy zadanie.

Gdy rozmowa z Lexi dobiegnie końca, wskaże ci ona złomiarza (ostatni, którego zeskanowałeś), z którym trzeba porozmawiać. Musisz przekonać go, by wziął serum. To, jakie opcje dialogowe wybierzesz, nie ma żadnego znaczenia. Misja zawsze kończy się w ten sam sposób. Po rozmowie ze złomiarzem misja dobiegnie końca.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.