Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ekspert od wybuchów (Pyrotechnics Expert) poradnik Mass Effect: Andromeda

Sposób odblokowania: Musisz podpalić trzech przeciwników pojedynczym atakiem z użyciem mocy Miotacz ognia (Flamethrower) (tryb singleplayer).

Komentarz: Próby podejmuj w mniejszych pomieszczeniach i/lub podczas staczania walk z bardzo licznymi grupami przeciwników. Będziesz miał wtedy o wiele większe szanse na jednoczesne podpalenie trzech osób.

Musisz wybrać Miotacz Ognia (Flamethrower) by móc zdobyć to trofeum. - Ekspert od wybuchów (Pyrotechnics Expert) - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Musisz wybrać Miotacz Ognia (Flamethrower) by móc zdobyć to trofeum.

Najłatwiejszym sposobem zdobycia tego osiągnięcia jest jeżdżenie po powierzchni planety, od posterunku wroga do posterunku, szukając miejsca, w którym pojawi się zrzut posiłków. Gdy tak się stanie, szybko dostań się pod transportowiec, wysiądź z NOMADa i podpal przynajmniej 3 wrogów przy pomocy miotacza ognia.

Pamiętaj, by podpalać wrogów bez pancerza i tarczy. - Ekspert od wybuchów (Pyrotechnics Expert) - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Pamiętaj, by podpalać wrogów bez pancerza i tarczy.

Jeśli trofeum nie wskoczy, zwróć uwagę, czy wrogowie byli chronieni tarczami i/lub pancerzami - jeśli tak, powtórz całą czynność i podpalaj wrogów, którzy mają tylko pasek stanu zdrowia.

Poniżej znajdziesz film przedstawiający cały proces.