Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Coś w wodzie | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Dotarcie do osady z martwymi angarami [Kadara: Dolina Kurinth].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Coś w wodzie. To jedno zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz się go podjąć podczas zwiedzania pustkowi na planecie Kadara. Zadanie to dotyczy zbadania przyczyny śmierci angarskich osadników. Trop zaprowadzi drużynę do obozowiska wygnańców.

Odblokowanie zadania

1 - Coś w wodzie | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Quest ten dodany zostanie automatycznie do dziennika podczas badania północno-wschodniej części planety Kadara, a więc Doliny Kurinth - Coś w wodzie | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Quest ten dodany zostanie automatycznie do dziennika podczas badania północno-wschodniej części planety Kadara, a więc Doliny Kurinth. Stanie się tak po tym jak dotrzesz do pokazanej na powyższych obrazkach osady pełnej martwych angarów - jest ona przy głównej drodze, tak więc trudno jest ją przegapić.

Poszukaj wskazówek związanych ze śmiercią angarów

Urządzenie do zeskanowania - Coś w wodzie | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry
Urządzenie do zeskanowania

To dość prosty cel misji. W osadzie są dwa główne budynki i w kazdym z nich musisz odnaleźć interaktywnego datapada. Jeden z datapadów zawiera samą wiadomość, drugi zawiera trzy dzienniki do odsłuchania. Oprócz tego zajmij się zeskanowaniem zwłok jednego z martwych angarów oraz urządzenia wykorzystywanego do filtracji skażonej wody.

Szukaj dowodów w Charybdzie

Musisz teraz zbadać Charybdzie i lokacja ta znajduje się na południe od wioski angarów - Coś w wodzie | Kadara | Zadania w Helejosie w Mass Effect Andromeda - Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Musisz teraz zbadać Charybdzie i lokacja ta znajduje się na południe od wioski angarów. Po dotarciu do niej porozmawiaj z Mallox i porusz temat otrutych angarów (możesz też wyczerpać wszystkie inne tematy rozmowy, ale nie jest to wymagane). Po zakończonej rozmowie wznów eksplorację okolicy i odszukaj skrzynię z powyższego obrazka. Znajdziesz w niej filtry do wody.

Pokonaj winnych wygnańców

Odnalezienie przez drużynę skrzyni odnotowane zostanie przez Mallox i automatycznie załączy się nowa rozmowa. Możesz w trakcie rozmowy dowiedzieć się więcej na temat powodów, dla których wygnańcy otruli angarów, aczkolwiek niezależnie od wybieranych opcji dialogowych rozpocznie się bitwa. Użyj broni i mocy skutecznych na krótkim dystansie do pozbycia się najbliższych wrogów, a następnie rozpraw się w dowolny sposób z bardziej oddalonymi. Zabicie wszystkich wygnańców zakończy ten quest.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, punkty zdatności Andromedy.