Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Mass Effect: Andromeda - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tajemniczy projekt | Eos | Zadania w Helejosie poradnik Mass Effect: Andromeda

Odblokowanie: Odnalezienie Lokalizacji 2 [Eos].

Na stronie znajduje się opis przejścia zadania Tajemniczy projekt. To jedno z zadań w Helejosie (pobocznych questów) gry Mass Effect: Andromeda i możesz zająć się nim w dowolnym momencie podczas pobytu na powierzchni planety Eos. Quest ten dotyczy zbadania bazy Lokalizacja 2, w której pracowano nad technologią pomocną w walce z kettami. W trakcie przechodzenia tego zadania będziesz musiał dokładnie zbadać opuszczoną bazę oraz stoczyć dość długą i wymagającą bitwę z kettami.

Odblokowanie zadania

 

Lokalizacja 2 jest w niewielkiej odległości od Lokalizacji 1 badanej w ramach głównej fabuły

Quest ten możesz odblokować automatycznie po tym jak odnajdziesz Lokalizację 2 (Resilience), czyli opuszczoną bazę, w której prowadzono prace nad technologią do walki z kettami.

Zbadaj Lokalizację 2

 

Baza składa się z dwóch części. Na wzgórzu jest jeden mniejszy budynek, wokół którego stoją zaparkowane pojazdy. Nie odnajdziesz tu nic wartościowego, ale możesz zeskanować obiekty z otoczenia. Ważniejsza jest dolna, większa część bazy. Także i w trakcie jej eksploracji dobrze jest mieć cały czas wybrany z inwentarza skaner, dzięki czemu będziesz mógł zeskanować zwłoki czy wybrane urządzenia z otoczenia. Istotne jest przeprowadzenie skanowania w miejscu z powyższego obrazka, co pozwoli ci na obejrzenie rekonstrukcji wydarzeń. W następnej kolejności zajmij się odnalezieniem wewnątrz bazy terminalu sterującego zasilaniem placówki.

Pokonaj kettów

 

Staraj się polegać na atakach osłabiających pancerz Biesa i ustawiać się w miejscach trudno dostępnych dla potwora

Przed Tobą dość trudna bitwa, albowiem będziesz musiał poradzić sobie ze zmasowanym atakiem ze strony kettów. Najważniejszym utrudnieniem jest to, że oprócz "zwykłych" obcych do pokonania będzie też ogromny potwór zwany Biesem. Korzystaj z najlepszych umiejętności do osłabiania pancerza żeby pozbawiać tę kreaturę kolejnych punktów energii. Polegaj też na tym, że bies z racji swoich rozmiarów nie jest w stanie wejść do budynku czy wskoczyć na dach. W tym samym czasie nie zapominaj oczywiście o kettach-żołnierzach żeby nie znaleźć się nagle pod zmasowanym ostrzałem z ich strony. Nie przejmuj się zużywaniem zapasów, bo w okolicy jest mnóstwo skrzynek z zaopatrzeniem. Kontynuuj walki do momentu pokonania wszystkich początkowych wrogów oraz posiłków, które zjawią się w bazie w dalszej części bitwy.

Znajdź elementy

 

Możesz wznowić eksplorację bazy. Twoim nowym zadaniem jest odnalezienie trzech interaktywnych elementów. Dwa z nich znajdują się na terenie bazy. Ostatni trzeci element jest od niej nieco oddalony. Odnajdziesz go przy wraku maszyny przy wodzie i pokazuje go dołączony obrazek.

Przeskanuj projekt badawczy

Ostatnia część questu jest bardzo prosta. Powróć do Lokalizacji 2 i odszukaj urządzenie związane z projektem badawczym, które nadaje się do zeskanowania.

Nagrody za ukończenie zadania: XP, dane badawcze, punkty zdatności Andromedy.